7 жіночих рис, які зведуть з розуму будь-якого чоловіка

Коли чоловік закохується по-справжньому, він готовий іти хоч на край Землі, аби бути поряд із коханою.

Що ж змушує чоловіків надавати перевагу тій чи іншій дівчині? На жаль, більшість жінок просто не розуміють, що часто йдеться про звичайні риси, якими, швидше за все, вони володіють, навіть не усвідомлюючи цього, інформує Ukr.Media.

Ваш погляд

Не питайте чому, але більшість чоловіків дійсно тануть, коли приваблива дівчина дивиться на них. Навіть серйозні наукові дослідження кажуть про те, що жінки, які підтримують зоровий контакт із чоловіком у процесі спілкування, мають набагато більше шансів на те, що цей чоловік відчує потяг. Тому не сумнівайтеся в тому, що чоловік почне пом’якшуватися одразу ж, як зрозуміє, що ви із щирим інтересом дивитеся на нього.

Ваша зовнішність

Так, чоловіки закохуються в жінок, які відповідають їхнім уявленням про красу. Але більшість жінок не розуміють, що їм не потрібно копіювати Барбі, щоб хлопці буквально втрачали розум. Правда полягає в тому, що більшість чоловіків закохуються в жінок, яких не можна назвати ідеальними. Вони люблять дівчат із невеликим животиком, розтяжками чи, можливо, купою веселих веснянок. І ці невеликі вади вони часто вважають вельми привабливими. Зрештою, хлопцям потрібна реальна дівчина, а не манекен.

Глибина вашої особистості та інтелект

Багато хлопців люблять поскаржитися на те, як важко знайти дівчину, з якою можна поспілкуватися на глибокі теми. Жінок у світі безліч. А ось відокремивши себе від них і кинувши інтелектуальний виклик потенційному обранцю, ви гарантовано привернете його увагу.

Ваша впевненість у собі

Нерідко чоловіки кажуть, що їх ваблять покірні й милі дівчата. Але це зовсім не те, що вони насправді шукають у потенційних обраницях. Невпевненість не сексуальна. Те, що хлопці насправді хочуть бачити в вас, — це сила і наполегливість, які необхідні для того, щоб сказати, що ви не будете миритися з їхніми вадами.

Ваша сексуальність

Сексуальність жінки часто є тим гачком, на який попадаються чоловіки. Це не означає, що вам необхідно стати більш розкутою чи, навпаки, що ви повинні бути черницею. Річ у тім, що чоловіки завжди фантазують про жінок, і кожен з них має певні вподобання. Хтось прагне хтиву, божевільну королеву. Інші мріють про невинну сором’язливу дівчину. Незалежно від того, як жінка підносить свою звабливість, можна бути впевненим у тому, що хтось втратить від цього образу спокій.

Ваше вміння готувати

«Шлях до серця чоловіка лежить через його шлунок». І знаєте що? Це правда! Не слід недооцінювати те, наскільки цінними можуть бути навички приготування смачної їжі. Навіть якщо це звучить старомодно, кулінарна майстерність завжди буде вважатися сексуальною для тих, хто мріє про тривалі стосунки.

Те, як він почувається поряд із вами

Чоловік може забути одяг, слова чи навіть те, як ви виглядали в цілому. Але є одна річ, яка назавжди залишиться з ним, — це те, як він відчував себе поряд із вами. І якщо ці відчуття були прекрасними, то, швидше за все, він навіть через роки продовжить згадувати про вас.

Джерело –
Ukr.Media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *