Жінки цих двох знаків Зодіаку здатні звабити будь-якого сімейного чоловіка

Розлучницею може стати будь-яка представниця зодіакального кола, але жінки цих двох знаків Зодіаку недовго затримуються у коханках і швидко руйнують сім’ї.

Стриманість Козорога

Якщо жінка-Козоріг не зустріла свого чоловіка в юності, то її обов’язково помітить який-небудь успішний чоловік в дорослому житті. Жінка-Козоріг не поспішає виходити заміж і довго вибирає партнера, особливо якщо він проявляє нерішучість. Але з одруженими представниками сильної статі у жінки немає таких проблем: коханому подобається неприступність і вміння дівчини тримати себе в руках, тому чоловіки нерідко йдуть із сім’ї, щоб бути з коханою, інформує Ukr.Media.

Жінка-Козоріг не з тих, хто буде дзвонити вночі або розповідати дружині коханця про себе: саме цим вона і приваблює. Чоловік прив’язується до Козорога і не помічає, що довіряє їй вже більше, ніж дружині. Жінка-Козоріг може щиро відмовляти чоловіка від розлучення, особливо якщо є діти, але це тільки ще більше переконає партнера у благородстві обраниці.

Вир Раку

Жінка-Рак майстерно заманює чоловіка своєю чарівністю: вона тонко відчуває його бажання і страхи, тому здатна стати другом. Чоловік шукає підтримку, того, хто зрозуміє його проблеми і дасть пораду, але не помічає моменту, коли у стосунках стає більше пристрасті, ніж розмов.

Для Рака немає перешкод в любові, хоча вони можуть негативно ставитися до одружених чоловіків. Але чим більше вони зарікаються від таких стосунків, тим частіше їм доводиться бути розлучницею. Чоловікам важко сприймати жінку-Рака просто коханкою або захопленням на ніч: вони дуже вразливі і чуттєві, а також вміють пробуджувати в людях їх найкращі якості.

Джерело –
Ukr.Media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *