Як різні знаки Зодіаку поводяться в поганому настрої

Астрологи розповіли, як представники різних сузір’їв поводяться в такому стані, інформує Ukr.Media.

У більшості випадків джерелом поганого настрою є не події, а люди, що нас оточують. Обереги від злих людей допоможуть вам рідше стикатися з поганим настроєм.

Стихія Вогню: Овен, Лев, Стрілець

Люди цієї стихії не будуть прямо говорити про те, що їх щось турбує, але явно покажуть всім свій поганий настрій. Якщо їх щось дратує, то вони не заспокояться, поки у всіх навколо теж не зіпсується настрій.

Овни будуть скаржитись на життя, розповідати про проблеми, виливати душу до переможного, поки їх хтось не зупинить. Представники цього знаку часто дуже сильно захоплюються, заповнюючи простір скаргами, з-за чого оточуючі їх люди сильно втомлюються.

Леви в поганому настрої не будуть ні з ким розмовляти або спробують зірвати на кому-небудь свою злість. Краще не потрапляти їм під гарячу руку. Також не варто їх заспокоювати, особливо спочатку, коли ще сильні емоції, інакше залишитеся винними в тому, що недостатньо сильно співчували їм.

Стрільцям в моменти кризи потрібно побути на самоті. Вони з «вогненної трійці» найбільш спокійні. Деколи вони йдуть у себе або міняють обстановку, щоб впоратися з нудьгою. Вони воліють не скаржитись і не докучати нікому своїми проблемами.

Стихія Землі: Телець, Діва, Козеріг

Люди стихії Землі в поганому настрої стають похмурими. Ці знаки Зодіаку точно не будуть сваритися на когось, але заразять всіх навколо своїм негативом. Їх сумний вигляд вжене в депресію кого завгодно.

До Тельців в моменти відчаю і смутку краще не підходити. Дуже небезпечно провокувати їх, тому що можна отримати неймовірну агресію з їх боку. Астрологи і експерти радять дуже обережно підбирати слова, якщо Тельці не в дусі.

Дівам властиво перебільшувати все, що з ними сталося. Вони розкажуть все як є, але настільки яскраво, що навіть незначна проблема буде сприйматися як кінець світу. Якщо у Діви поганий настрій, діліть все сказане ними на два, щоб зрозуміти суть проблеми.

Козероги ні за що не розкажуть про свої переживання, але при цьому залишаться максимально похмурими. Це один з найбільш таємничих знаків Зодіаку, тому вивудити у Козерогів правду не вийде. В принципі, це і не потрібно, адже ви все прочитаєте по їх обличчю.

Стихія Повітря: Близнюки, Терези, Водолій

Стихія Повітря наділяє людей неймовірним оптимізмом. Це означає, що вони не будуть показувати всім свій поганий настрій. Так, вони стануть менш говіркими, якщо їх щось гризе, але в цілому вони залишаться все такими ж милими і веселими.

Близнюкам не подобається, коли їх жаліють. Ці люди воліють приймати важливі рішення самостійно, тому сумувати їм просто ніколи. У поганому настрої вони трохи замислені і менш товариські.

Терези стають мовчазними, коли їм сумно. Поганий настрій змінює їх практично повністю. Ще вони іноді починають шукати винуватих, причому серед оточуючих.

Водолії в поганому настрої дуже оптимістичні, але тільки до того моменту, поки не з’ясовується, що складно знайти вихід з важкої ситуації. Як тільки ці люди розуміють, що їх спроби вирішити проблему не спрацювали або не спрацюють, вони згасають і беруть перерву.

Стихія Води: Рак, Скорпіон, Риби

Люди стихії Води важко переживають поганий настрій, але при цьому їм дуже легко абстрагуватися від проблеми. Вони вміють перемикатися. Їх все одно мучать сумніви і страхи, але вони вже не так відкриті для негативних емоцій.

Раки краще за всіх уміють боротися з поганим настроєм. Вони просто йдуть в роботу. У них в голові наче хтось каже: «Так, добре. Давай займемося чимось важливішим, а потім на світлу голову розберемося з усім як слід». Таке відчуття, що у них непорушна впевненість.

Скорпіони починають думати про те, з-за чого з’явився поганий настрій. Вони розробляють план боротьби з причинами, тому поточний стан їх мало турбує. Ці люди точно не стануть зривати свою злість на оточуючих.

Риби вміють просто не думати про проблеми. У цьому їм допомагає філософія «сьогодні погано — завтра добре». Представники цього знака розуміють, що життя — це «зебра» з чорних і білих смуг. У поганому настрої вони трохи закриті, але все такі ж добрі.

Якщо у вас стрес або проблеми, то позбутися занепокоєння і підвищити настрій допоможуть п’ять корисних технік. Дуже важливу роль відіграє ваше оточення. Намагайтеся спілкуватися з тими, хто допоможе доброю порадою і не стане загострювати ситуацію.

Джерело –
Ukr.Media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *