Насіння льону варто вживати, якщо є ці 8 проблем зі здоров’ям

Можливості цього насіння вас здивують! Дізнайтеся нові факти!

Насіння льону мають високу живильну цінність і дають нам численні переваги. Вони дуже багаті омега-3, клітковиною і білками.

Загалом, насіння будь-якої рослини дуже багаті поживними речовинами. Однак насіння льону корисніші, ніж інші. Можна сказати, що вони унікальні з кількох причин.

Є два типи насіння льону: коричневе і золотисте насіння.

Насіння білого або зеленого кольору були зібрані до дозрівання. А ті, які мають чорний колір, означають, що їх збирали задовго до їх дозрівання. Тому чорні не варто купувати і використовувати.

Характеристика насіння льону

Лляне насіння мають високий вміст омега-3 жирних кислот. Крім усього іншого, вони вважаються суперпродуктом через їх багатства корисними жирами. А також вони містять жирну кислоту, яка називається альфа-лінолевою кислотою, яка дуже важлива для функціонування клітинних мембран.

Ще одна особливість цього насіння – вони містять лігнано. Лігнано є антиоксидантами і, разом з изофлавонами, природними сполуками, які при попаданні в їжу поводяться як естрогени. Не існує їжі, споживаною людьми, яка містить більше лігнанов, ніж насіння льону.

А також дуже багаті слизом. Слиз є типом водорозчинного волокна, яке перетворюється в желатин. Це волокно дуже корисне для боротьби з запорами.

На додаток до жирних кислот, лігнанов і клітковини, це насіння містить відмінні дози білка, вітамінів B1 і B6, марганцю, магнію, фосфору, селену, заліза, калію, міді і цинку.

Переваги насіння льону

Багато клітковини і мало калорій

Вони містять велику кількість слизу. Це водорозчинне волокно є одним з природних способів уникнути запорів. А також воно містить нерозчинне волокно, яке нормалізує рівень цукру в крові.

Зниження рівня холестерину.

З двома столовими ложками насіння льону в день ми можемо природним чином знизити рівень холестерину. В результаті вміст клітковини запобігає поглинанню жиру і холестерину в значній мірі.

Поліпшите стан волосся і шкіру.

Волосся, шкіра та нігті будуть здоровішими, якщо ви будете приймати це насіння кожен день. Корисні жири цього насіння допомагають усунути будь-яку шкірну проблему. Крім того, вітаміни групи В допомагають уникнути сухості і лущення шкіри. Особливо важливо приймати їх з великою кількістю води.

Вони володіють антиоксидантною силою

А також вони мають високу антиоксидантну здатністю. Лігнано несуть відповідальність за забезпечення цих антиоксидантних ефектів, які сприяють гарному здоров’ю наших клітин. В результаті нормалізується гормональний баланс і сповільнюється старіння нашого тіла. А також підтримують зростання пробіотіков в нашому кишечнику з усіма перевагами.

Допоможуть схуднути

Відчуття ситості, яке вони забезпечують, не дасть зїсти більше, ніж потрібно. А також це насіння дуже багаті поживними речовинами і не дають організму постійно вимагати їжі.

Поліпшать травну систему

Це одне з їх найбільших переваг. Альфа-ліноленова кислота, що міститься в насінні, служить захисником травного тракту. В результаті підтримуючи здоров’я всього нашого організму.

Вони допомагають запобігти раку.

Наявність антиоксидантів і протизапальних властивостей дуже важливо для запобігання раку. Різні дослідження показали, що вживання насіння льону знижує ризик раку молочної залози, а також раку ендометрії і раку яєчників.

Мінімізувати симптоми менопаузи

Вони можуть бути використані в якості природної альтернативи замісної гормональної терапії, а також зменшують ризик остеопорозу.

Рекомендується вживати 1-4 столових ложки насіння в день. А також варто їх подрібнювати перед вживанням. Помістіть столову ложку насіння льону в стакан води і залиште на 2-4 години. Потім подрібніть разом з водою в блендері. Ви можете додавати різні фрукти, зелень, прянощі, а також мед. Вживати між прийомами їжі 2-3 рази на день.

Приємного апетиту і міцного Вам здоров’я!

Стаття носить виключно інформаційний характер. Пам’ятайте, що перед початком будь-якого лікування консультація лікаря є обов’язковою!

Джерело –
https://mandarynka.com.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *