Весілля у високосний рік 2020: чи можна виходити заміж

Прикмети на весілля у високосний 2020 рік.

Збираючись одружитися, пара хоче, щоб дата стала особливою. Це стосується і поєднання цифр, і магічного значення отриманого числа. І отримати гарантію сімейного добробуту до старості. Прикмети стверджують, що високосний рік невідповідний час для весілля. Дізнаємося, чи вірити подібним забобонам, інформує Ukr.Media.

Loading…

Чому не можна виходити заміж у високосний рік

Багато століть тому, у часи розквіту язичництва, люди відчували страх перед мінливим місяцем. Вони вірили у міцний зв’язок природи і богів. Тому всі важливі події, такі як початок посівних робіт або весілля, намагалися приурочити до позитивних ознак.

Зимові гуляння: кульмінація жертвопринесення Чорнобогу. Це він панував над холодом, морозом і снігом. Із моменту зимового сонцестояння цей темний дух брав шефство над усім живим на землі і не відступав, коли не отримував викуп.

Селяни настільки боялися його, що намагалися 29 лютого не залишати будинок без необхідності, вночі страх посилювався. Сама природа продовжила царювання Чорнобога ще на один день. Ці страхи породили безліч забобонів, які дійшли до нас. Вони застерігають про нещастя, які загрожують парі, яка вирішила знехтувати давніми традиціями.

Основна думка всіх негативних прикмет про одруження — розставання молодих. Повір’я стверджують, що укладений у такий час шлюб виявиться слабким, не вистоїть у першому зіткненні з реальністю, і подружжя розійдуться.

Інші кажуть про майбутні складнощі між чоловіком і дружиною. І коли пара зуміє зберегти шлюб, нерозуміння, образи та зради постійно будуть між ними. Жоден шлюб не має страховки від подібних помилок, незалежно від часу одруження. Ще однією проблемою виявиться бідність. Фінансові труднощі почнуться після святкування. Це і стане причиною розриву.

Є дивні забобони. Наприклад, коротке плаття нареченої знищить шлюб, що зароджується, а галасливий дівич-вечір відгукнеться в майбутньому гучним розлученням із поділом майна.

Хороші прикмети про весілля у 2020

Попри велику кількість негативних прикмет, є і позитивні народні повір’я. Для самотніх дівчат це можливість самій обрати судженого і зробити пропозицію. Юнак, які б почуття до панночки не відчував, не мав права відмовити дамі в такий день. Коли пара погоджувалася на негайне весілля, життя обіцяло ситість і щастя. Сьогодні цей звичай не використовується, тому що немає суворого регламенту, хто повинен першим пропонувати руку і серце.

Церква теж добре ставиться до вінчання у високосному році. Священники не ототожнюють християнське віровчення з язичницькими забобонами. І кажуть, що обов’язково проводити весільний обряд. Обмеження стосуються субот, а також важливих церковних свят: Великодня, Успіння, Різдва, Трійці.

Одруження у високосному році вдаліше, ніж у наступні два. Згідно з прикметами, після подовженого циклу йде рік Вдови, а потім — Вдівця. І це гірше, ніж ймовірність розлучення.

Loading…

Як нейтралізувати забобони

Коли віра в народну мудрість сильна, але святкування проводити потрібно, езотерики рекомендують дотримуватися нескладних правил, щоб прибрати вплив забобонів:

  • обирайте довгу сукню для нареченої. Це поступка за довге і щасливе сімейне життя;
  • у вбранні нареченого і нареченої щоб було парна кількість ґудзиків. Коли одяг таке не передбачає, пришийте фурнітуру до підкладки. Це захищає від зради;
  • перед обміном обручками знімайте рукавички. Надіта на тканину обручка — ознака несерйозних намірів;
  • молодій дружині в туфлі кладуть кілька дрібних монет. Вони залучають достаток;
  • обов’язково збережіть фату. Вона стане «охоронним покривом» для юної сім’ї;
  • скатертину, що накривала весільний стіл, використовують наступні три річниці шлюбу. У цьому випадку шлюб виявиться міцним.

Від негативних весільних прикмет у високосному році захищає проста віра в те, що все буде добре. Забобони не зіпсують шлюбу. Якщо налаштувати себе на позитивне очікування, то здійсняться. У стосунках між людьми все буває, все трапляється, але звинувачувати в кожній сварці неправильно обрану дату весілля не варто.

Джерело –
Ukr.Media

Loading…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *