Жіночі знаки Зодіаку, які роблять чоловіків нещасними

Хто б що не говорив, але чоловіки вибирають свою супутницю життя дуже уважно, особливо, якщо мова йде про другий або третій шлюб.

Loading…

Красива жінка — добре, але чи буде вона давати те, чого так потребує чоловік: любов, турботу, увагу. Не варто забувати і про побутові справи, якими дівчина повинна займатися. Є такі дамочки, які до заміжжя не проявляють своєї істинної суті, прирікаючи чоловіка на страждання. Астрологи розповіли, під якими знаками Зодіаку народжуються погані дружини, інформує Ukr.Media.

Близнюки

Ці жінки легковажні і не люблять бути прикуті до однієї людини або місця, вони залежні від волі, хоч і розуміють, що у будь-якої поважаючої себе жінки повинна бути сім’я. Саме з цих переконань жінки-Близнюки можуть вийти заміж. Перший час вони будуть намагатися виконувати роль дружини, а потім вимагатимуть розлучення або жити в різних квартирах, спати в різних ліжках, а перетинатися тільки тоді, коли захочеться любові.

Найдивніше, що навіть при такій ситуації ці дамочки можуть плекати ніжні почуття до свого обранця, не стануть йому зраджувати або робити боляче. Для них свобода — це не можливість спати і зустрічатися з усіма, а, швидше, відстороненість від зобов’язань та обов’язків. Близнюкам подобається, коли їх життя надане тільки їм.

Скорпіон

Скорпіони дуже владні, у них буде відмінний тандем з чоловіком, якому не подобаються сентименти, вони рухаються тільки прямо і тільки по кар’єрних сходах. Оскільки дівчата-Скорпіони в більшості випадків саме такі, вони розуміють любов трохи інакше, ніж прийнято. Вона не стане стояти біля плити після роботи або прибирати у квартирі, вважає, що в будинку має бути багато грошей для комфорту, а діти — квіти життя, але якщо заводиш їх до 45 років.

Вони не будуть сюсюкати і проявляти припливи ніжності. Самі по собі жінки чарівні, привабливі і спокусливі, тому закохатися в них не складе труднощів, але ось перед тим, як надіти кільце на пальчик, краще тисячу разів подумати: чи ви чоловік, який їй потрібен. Вони фатальні жінки, які не представляють життя без сильних емоцій і різних потрясінь!

Loading…

Стрілець

Стрільці удають, ніби вони всі такі господарські і хазяйновиті, а насправді все це блеф. Їм ліньки щось робити, якщо тільки мова не йде про тусовки. Вони не будуть сидіти вдома, навіть якщо їм 70 і пора б в санаторії відпочивати, а не на гулянки ходити.

Жінки-Стрільці постійно пропадають в салонах краси, а в цей час коханий повинен заробити грошей на нову машину і похід у ресторан, а також випрати тисячу пелюшок, а старшого відвести в садок. Зате вам ніколи не доведеться червоніти за зовнішність своєї дружини.

Риби

Риби перший час можуть розповідати про хороше життя, яке чекає після весілля, вони будуть ходити хвостиком, дивитися в рот своєму дорогоцінному обранцю і клястися у вічній любові. Але як тільки на безіменному пальчику виявиться довгоочікуване колечко, Риби заспівають зовсім по-іншому. Вони перетворяться в самих нещасних жінок на світі, стануть уникати товариства, у всіх гріхах звинувачувати чоловіка, адже хто ще винен?

З загадкової, веселої дівчини з млосними очима вони перетворюються на зануд і тиранів, а через пару років шлюбу додадуться і зради. Адже Риби здатні зберігати вірність, тільки коли люблять. Жити з такою дружиною дуже складно, але, з іншого боку, чоловіки ними немов зачаровані, тому і піти буде неможливо.

Джерело –
Ukr.Media

Loading…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *