Як дізнатися стать дитини за допомогою народних прикмет

Як дізнатися чи народиться дівчинка, чи хлопчик за слов’янськими прикметами.

Одна з прикмет навряд чи послужить стовідсотковим показником статі майбутньої дитини, але збіг більшості ознак дасть уявлення не гірше, ніж УЗД, інформує Ukr.Media.

Loading…

Прикмети по зовнішності вагітної

Народні повір’я щодо вагітності часто стосуються форми жіночого живота, яка може підказати стать дитини. Якщо живіт гострої форми і сильно випирає, значить, буде хлопчик. Коли живіт круглий і широкий, народиться дівчинка.

Випинати живіт може і в одну сторону, йому зовсім необов’язково бути ідеально симетричним. Випинання в праву сторону передвіщає народження хлопчика, а в ліву — дівчинки.

Деякі жінки кращають під час вагітності. Народні прикмети по визначенню статі дитини вважають, що поліпшення зовнішності майбутньої мами відбувається лише в разі очікування хлопчика. Дівчатка, як вважали предки, «забирають» красу у матерів. Обличчя стає одутлим, з’являються мішки під очима та пігментні плями на шкірі.

При підозрі, що жінка стала виглядати гірше під час виношування дитини, не варто засмучуватися: швидше за все, буде дуже красива дочка, а після її народження мама приведе зовнішність в порядок.

Наступна ознака для вагітних свідчить, що на стать дитини прямо вказує колір ареоли навколо соска. Якщо вони світлі, то буде хлопчик, а темні — дівчинка. Порівнювати колір ареоли потрібно із забарвленням соска.

В організмі жінки, яка носить під серцем хлопчика, переважають чоловічі гормони, тому можуть з’явитися зайві волоски на животі, ногах і інших частинах тіла. У випадку з дівчинкою кількість рослинності залишиться без змін.

Як ще можна дізнатися чи народиться дівчинка, чи хлопчик за слов’янськими прикметами? Жінка може попросити кого-небудь із рідних звернути увагу на ходу, яка обов’язково зазнає зміни. Якщо вагітна стала рухатися граціозно — з’явиться дівчинка, а якщо жінка досить незграбна і часто спотикається — буде хлопчик.

Зв’язок між самопочуттям і статтю дитини

При вагітності можуть помінятися гастрономічні пристрасті жінки. Багато майбутніх мам відзначають, що їх тягнуло на солоне, гостре, солодке, а іноді хотілося вжити в їжу щось таке, що до вагітності їсти б не стали.

Прикмети наших бабусь допоможуть дізнатися, кого народить жінка (хлопчика чи дівчинку), якщо звернути увагу на раціон. Як правило, в меню жінок, які очікують народження доньки, стає більше фруктів і солодощів. Майбутні матері, які виношують хлопчика, воліють сир, м’ясо, кисле, гостре й солоне.

Апетит у жінок, які чекають сина, сильніший, ніж у жінок з дівчинкою під серцем. Хлопчики змушують маму їсти частіше, ніж дочки. Якщо вагітна полюбила їсти окраєць хліба, це провіщає народження сина, а м’якуш — дочки.

Народні прикмети про те, хто народиться — хлопчик чи дівчинка, підкаже і токсикоз. Якщо нудота проявляється вранці, значить, буде донька. Якщо токсикозу взагалі немає або рідко, з’явиться син. Вважається, що токсикоз на ранньому терміні буває у вагітних, які виношують дівчинку. У другій половині вагітності нудота з’являється у жінок з хлопчиком під серцем.

Майбутні матері часто відчувають озноб або страждають від задухи. Предки знали, як визначити стать дитини по самопочуттю: якщо весь час морозить, буде хлопчик, а коли душно — дівчинка.

Звертайте увагу на ворушіння плоду. Якщо в перший раз дитина поворушилася з лівої сторони живота, значить, це дівчинка, а якщо з правої — хлопчик. Дівчатка частіше б’ють в печінку, а хлопчики — в сечовий міхур.

Як ще визначити стать дитини за прикметами? Зверніть увагу на температуру ніг. У людей кінцівки холодні з різних причин більшу частину часу. Якщо це спостерігається у вагітної жінки, народиться син, а не дочка. Набряки на ногах свідчать, що буде хлопчик.

Стан шкіри у вагітної може змінюватися. Якщо на руках епідерміс став сухим і навіть тріскається, швидше за все, буде син.

Loading…

Ще народні методи визначення статті

Предки знали безліч прикмет про майбутню стать дитини, які проявлялися під час вагітності. Наприклад, вік. Вважається, що якщо запланували дитину пізніше 35 років, швидше за все, буде донька. Жінки до 25 років частіше народжують синів.

Якщо батько дитини лисий — буде син. Чоловік віддає перевагу спідній білизні, що облягає — стане батьком хлопчика, а якщо носить виключно вільне — дівчинки.

Має значення бік, на якому полюбила спати майбутня мати: лівий — до хлопчика, правий — до дівчинки. Якщо спати головою на північ, буде хлопчина, а на південь — дівчинка.

Народні прикмети легко дадуть відповідь на питання, як дізнатися стать дитини. Вони перевірені нашими предками і зазвичай збуваються.

Джерело –
 Ukr.Media

Loading…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *