Як понизити артеріальний тиск? Які напої вам стануть у пригоді?

Loading…

Підвищений тиск (гіпертонія) не тільки впливає на самопочуття, а й на виникнення найрізноманітніших хвороб. А часте вживання таблеток не є корисним для нашого імунітету, тому лікарі підготували список напоїв, що знизять ваш артеріальний тиск!

1. Ананасовий сік.
Він допомагає понизити тиск до норми. Обов’язково має бути свіжовижатий, в іншому випадку результат буде мінімальний.

2. Сік буряка.
Червоний буряк славиться своїми корисними властивостями, але мало хто знає, що страви з червоно буряку та сік можуть привести артеріальний тиск у норму.

Loading…

3.Чай з каркаде.
Чай з каркаде і майже всі зелені чаї містять у собі велику кількість антиоксидантів, що допомагають зміцнити судити та нормалізувати тиск.

Тепер ми б хотіли вам нагадати, що попри поради лікарів, вам варто з’ясувати чи нема у вас протипоказань для вживання цих трьох напоїв.

До речі, зелений чай не тільки зміцнює судити, а також допомагає кращому функціонуванню травної системи та зменшує можливість ожиріння.

Для тих гіпертоніків, що хочуть покращити свій стан здоров’я та зовнішній вигляд вкотре нагадуємо, що у першу чергу ви повинні викинути зі свого життя всі шкідливі звички (особливо це стосується куріння та вживання алкоголю) та почати вести здоровий спосіб життя, тоді ваше життя стане тільки довшим, а й щасливішим, бо вас все рідше турбуватиме підвищений тиск.

Також, для тих, хто б хотів зміцнити судини, покращити роботу серця та кровообіг рекомендуємо регулярно вживати чорний шоколад. Але не варто перестаратися, тому що шоколад може почати діяти у протилежну сторону.

Джерело –
http://www.shodenno.com.ua/

Loading…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *