Річниці весілля по роках: які не рекомендують відзначати і чому

Не розповідайте багато подробиць зі свого особистого життя.

Наші предки вірили, що чим менше ми розповідаємо про своє сімейне щастя оточуючим, тим міцнішим і стабільнішим буде наш шлюб, інформує Ukr.Media.

Щоб не накликати біду й не розлучитися раніше часу, слід з обережністю ставитися до всього, що стосується таїнства шлюбу та якнайменше ділитися подробицями особистого життя. Так, наприклад, деякі річниці весілля, згідно з повір’ями та народним прикметам, краще не святкувати, якщо, звичайно, ви не хочете спеціально перевірити свої відносини на міцність.

16 років з дня весілля

Ця річниця весілля називається «топазовою» і традиційно не відзначається. Попри те, що в нумерології дане число асоціюється з добробутом і процвітанням, а топаз є символом душевної рівноваги та щирості, дане свято, згідно з повір’ями, краще проводити у вузькому сімейному колі, щоб ще раз нагадати собі, що щастя любить тишу і не потрібно ділитися занадто таємним з оточуючими. Психологи рекомендують провести цей день удвох, влаштувати собі другий медовий місяць, подумати про те, що ще можна зробити, щоб зберегти та примножити те, що у вас є на даний момент.

Loading…

17 років з дня весілля

Здавалося б, чим не догодило «олов’яне» весілля, проте вважається, що чим спокійніше ви проведете цей день, тим краще і міцніше будуть ваші стосунки. Проведіть час удвох, зробіть щось, про що давно мріяли, але постійно відкладали. З іншого боку, цю традицію можна пояснити тим, що подружжя нещодавно «пережили» 15-річний ювілей, підвели підсумки спільного життя і почали неквапливо планувати наступну урочисту дату — 20 років з дня весілля. Психологи також рекомендують поберегти сили та замість того, щоб збирати гостей на гучні застілля кожен рік, придумати щось оригінальне на другий великий ювілей у вашому житті.

19 років з дня весілля

«Гранатове» весілля не відзначають і пов’язано це з тим, що після 15 років спільного життя подружжю варто звертати особливу увагу на «круглі» дати, решту часу приділяючи виключно один одному. До того ж, за такий термін у вас могли з’явитися претензії та недомовки, які якраз і слід з’ясувати перед настанням другої важливої дати — 20 років з дня весілля. Постарайтеся в цей день зробити щось приємне для своєї другої половинки, обговоріть, що вас не влаштовує і що б ви хотіли змінити або поліпшити у вашому житті і уникайте сварок і з’ясування стосунків.

28 років з дня весілля

Назва даного весілля — «нікелеве». Цей міцний метал без належного догляду дуже швидко тьмяніє і втрачає свою привабливість. Те ж саме відбувається й з відносинами, які можуть зійти нанівець, якщо над ними не працювати (зрозуміло мова йде про спільному зусиллі обох партнерів, а не про «жертовність» з однієї сторони і прийняття з іншого, наприклад). Так, згідно зі статистикою, саме на цей період випадає найбільше сімейних негараздів, що приводять у результаті до розставання подружжя. І щоб пережити чергову можливу кризу у відносинах як можна спокійніше, рекомендується утриматися від пишних урочистостей і гучних вечірок і цілком присвятити цей день своїй другій половинці.

32 і 33 роки з дня весілля

Ці дати забувати, звичайно, не варто, але по можливості провести їх удвох, подалі від сторонніх очей. 33 роки, наприклад, асоціюється з віком Христа і тому даний період вважається переломним у відносинах подружжя. Краще всього буде згадати ваш перший день знайомства і спробувати відновити ті почуття та емоції, які ви відчували в самому початку ваших відносин. А заодно обговорити те, що накопичилося у вас один до одного за роки, проведені разом і подумати, що можна зробити, щоб відносини стали міцнішими та гармонійнішими.

36 років з дня весілля

36-у річницю (або весілля кістяного фарфору) асоціюють з крихким фарфором, що нагадує в даному випадку відносини в сімейній парі, які можуть зруйнуватися через будь-які незначні дрібниці. Тому цей день заведено проводити подружжю удвох, а не влаштовувати гучні вечірки та застілля. Психологи, до речі, згодні з цими рекомендаціями, нагадуючи, що щастя любить тишу і якщо ви хочете зберегти найцінніше, що у вас є — свої почуття і відносини, то присвятіть цей час своїй другій половинці. Можливо, вам вдасться відкрити один одного знову або навіть знову закохатися у свого партнера.

41-43 роки з дня весілля

Ці дати вельми суперечливі. З одного боку — щойно з розмахом «відгримів» 40-річний ювілей сімейного життя, відповідно ваші відносини пройшли перевірку часу і перейшли на новий рівень, з іншого боку — це той час, коли слід згадати все хороше, що ви пережили разом зі своїм чоловіком, подякувати одне одному за любов і підтримку, обговорити, наскільки цінними й значущими для вас були спільно прожиті роки. Ці дні, згідно з повір’ями, краще провести у спокійній обстановці, не виставляючи напоказ своє щастя, інакше можна накликати неприємності та біди.

46 років з дня весілля

Лавандове весілля за традицією теж не відзначається з розмахом. Сама по собі назва свята асоціюється з ніжністю і спокоєм, які переповнюють подружжя, які прожили разом майже століття. Діти давно виросли й онуки теж, тому можна присвятити час своєму партнеру, перегорнути сімейний альбом, згадати пам’ятні моменти та подякувати один одному за любов і турботу. Близькі люди можуть привітати сімейну пару зі святом, проте влаштовувати гучну вечірку з цього приводу все ж таки не рекомендується.

Loading…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *