В новорічних святах є щось чарівне, як розпочати нове життя з Нового року

Хочеться мріяти та вірити, що в наступні 365 днів збудеться все найзаповітніше.

Як би парадоксально не звучало, але довгі новорічні свята можуть призвести до стресу. Порушення режиму дня, зміна в раціоні, фізична втома — провокатори гнітючих думок. Але, як говориться: «Немає диму без вогню». Якщо гнітючі думки про минуле стали вас відвідувати, отже, свого часу ви намагалися їх придушити. Тому перш ніж будувати плани, озирніться назад. Подивіться, що найбільше вам доставило розчарувань, які помилки ви вчинили. Настав час від цього вантажу позбутися, інформує Ukr.Media.

Згадайте все

Згадайте, що протягом року вас гнітило, турбувало, ображало або псувало настрій. Прокрутіть кожну ситуацію подумки ще раз і відчуйте, які емоції ви відчуваєте зараз. Адже буває і так, що ви не можете зізнатися в деяких почуттях навіть самі собі — заздрите кращій подрузі, ображаєтеся на маму, злитеся на дитину. Будьте чесні з собою. Пригнічені переживання рано чи пізно вистрілять.

Loading…

Прийміть пережитий досвід

Уявіть себе в ролі письменника. Візьміть аркуш паперу і почніть писати свою біографію, описуючи всі події минулого року. У ній повинні бути згадані та важкі моменти, адже це досвід, який ви, тим не менш, отримали. Якісь події відбулися без вашого втручання, а десь ви допустили серйозні промахи. Прийміть їх як частину вашої історії під назвою «Життя».

Знайдіть плюси

Втрати та невдачі роблять людину сильнішою і відкривають перед нею нові можливості. Хоча це не завжди зрозуміло відразу. Але, якщо не полінуватися і озирнутися по сторонах, можна помітити несподівані варіанти вирішення проблем і нові маршрути. Як тільки ви це виявите, то відразу з’явиться мотивація і сили. Ви захочете рухатись вперед до цікавого, насиченого життя без вантажу образ і жалю.

Вибачтеся перед собою

Простіть себе за втрачені можливості та зроблені помилки. Поки ви картаєте себе, життя проходить повз вас. Що сталося — те сталося. У силах кожної людини використовувати отриманий життєвий досвід собі на благо.

Візьміть себе в руки

Постарайтеся дотримуватися розумного розпорядку дня, збалансуйте харчування. Стримайте споживання солодкого і жирного. Зведіть до мінімуму енергетики та газовану воду. Намагайтеся не спати до полудня інакше будете почувати себе ще більш втомленими. Щоб зарядитися енергією і новими враженнями виходьте на прогулянку. Але не по магазинах, а в парки. Катайтеся на лижах, ковзанах, «ватрушках». Пограйте з друзями в сніжки, зліпіть сніговика або зробіть сніжного ангела. Коли, якщо не зараз дуріти та відпочивати, відпустивши всі образи та жаль.

Loading…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *