Лукаві знаки Зодіаку, які хочуть догодити «і нашим і вашим»

Зраду мало хто здатен пробачити, навіть якщо у людини, яка зрадила є маса виправдань і благі наміри.

Найбільше ранять ті, від кого удару зовсім не чекаєш, але навіть їх люди викреслюють зі свого життя, що вже говорити про простих знайомих, інформує Ukr.Media.

Як же вберегти себе від таких людей і не стати черговою жертвою зради? Зодіакальне походження підкаже, від яких знаків Зодіаку слід триматися подалі.

Близнюки

Представники цього знака по праву вважаються самими подвійними особистостями, які самі не завжди розуміють, чому вони вчинили той чи інший вчинок. У багатьох людей, які тісно спілкувалися з Близнюками, часто виникало відчуття, що всередині представників цього знака живуть щонайменше дві особистості. Адже мирна і доброзичлива поведінка Близнюків миттєво переходить в агресію, злість і ненависть, із-за чого багато хто навіть припиняє з ними спілкуватися.

Loading…

Зради вони також здійснюють в пориві емоцій, абсолютно не замислюючись про наслідки. Причому вони дуже не часто визнають свою провину, вважаючи за краще виправдовувати свої вчинки всілякими відмовками, в які люди часто вірять.

Риби

Символом представників цього знака не дарма є риби, які пливуть в різні боки, адже їх вчинки дуже часто досить суперечливі і не зовсім зрозумілі оточуючим. Попри свою крихкість і вразливість, Риби досить розумні і винахідливі, тому вони в змозі придумати дуже хитрий і підступний план. Але разом з цим вони легко піддаються чужому впливу, підлаштовуючись під обставини і роблячи так, як буде зручніше саме їм. В кар’єрних амбіціях Риби досить егоїстичні, тому вони з легкістю підуть на зраду, щоб отримати підвищення або виграти важливу справу.

А в плані особистих відносин представники цього знака цілком здатні залишити сім’ю заради своєї нової любові. І хоч надалі вони часто каються у своїх вчинках, нікому легше від цього не стає.

Діва

Потреба Дів всюди тримати першість і добиватися тільки всього найкращого дуже часто штовхає їх на негідні вчинки. Представники цього знака будуть розуміти, що чинять неправильно, але отримати заповітну посаду або завоювати вподобану особу протилежної статі набагато важливіше. Діви вміють чудово плести інтриги і виставляти все так, ніби вони зовсім не причому.

Завдяки чому з них би вийшли відмінні політики. Адже навіть почуття провини їх дуже рідко мучить, адже Діви самі себе переконують у тому, що зрада була просто необхідна.

Стрілець

На відміну від попередніх зодіакальних представників Стрільці не бажають нікому зла і не збираються зраджувати когось з-за власної вигоди. Але інколи обставини складаються так, що вихід із ситуації у них виходить тільки один.

Стрільці зраджують в пориві емоцій, а після довго виправляють свої помилки, намагаючись перед усіма загладити свою провину. А ось зі своїми любовними партнерами вони вчиняють підло абсолютно усвідомлено.

Якщо ще день тому Стрільці клялися в любові одній людині, то вже завтра легко зрадять її, захопившись іншою симпатичною і дуже милою особистістю. Адже в особистому житті вони відчувають себе абсолютно вільними і ні від кого не залежать.

Loading…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *