Найгарніша кімнатна квітка, яка квітне майже цілий рік

Дивно вдячна рослина: якщо забезпечити її правильним доглядом в домашніх умовах, кущ Клеродендрум Томпсона буде радувати власника цвітінням чи не цілий рік.

Кожна рослина живої природи, що живе в диких умовах, переселяючись в домашні простори, вимагає особливої уваги з боку господаря.

Loading…

Перелічимо основні правила догляду за Клеродендрум Томпсона.

Ґрунтова суміш для більшості ліанових повинна бути помірно живильною і пухкою. Оскільки в кіосках флористів ґрунт для ліан знайти складно, краще суміш скласти самостійно:

  • дренажний керамзит на дно горщика;
  • листовий перегній або лісова земля;
  • торф;
  • пісок;
  • щіпка доломітового борошна (1 ч.л. на 5 кг ґрунту).

Важливо! Ґрунт для ліан повинен бути средньокислий, підійдуть ґрунти для активно квітучих рослин з кислотністю pH 5-6. У готові ґрунти необхідно буде додати тільки пісок і трохи торфу.

При посадці та пересадки клеродендрум Томпсона приживається дуже швидко і починає народжувати нові пагони.

Порада! Пересаджувати рослину необхідно регулярно – 1 раз в рік. Ліана дуже швидко росте, тому вимагає пересадок строго за графіком.

Важливо! Ліана дуже любить світло яскраве, але не пряме і агресивне. Тому кращими сторонами будуть південна і південно-східна. Пам’ятайте, клеродендрум не любить частої зміни місця горщика. Від частих «переїздів» квітка починає хворіти.

Ламантинова ліана клеродендрум Томпсона буде радувати господиню рясним цвітінням витончених мініатюрних квіточок практично цілий рік!

Існує повір’я, що коли в будинку росте клеродендрум, то це приносить щастя його власникам, а коли він цвіте, то привертає ще й велику удачу в любові і справах. Ненав’язливий, тонкий аромат квітів, їх елегантні форми, яскраве зелене листя стануть природною прикрасою будь-якого інтер’єру, принесуть в будинок свіжість, стиль і комфорт.

Джерело –
https://mandarynka.com.ua/

Loading…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *