Три продукти, які дійсно допоможуть впоратися зі стресом

Продукти в боротьбі зі стресом.

Зниження стресу має важливе значення для підтримки здоров’я і сприяє довголіттю, а найкращі помічники в цьому — темний шоколад, авокадо, жирна риба. На ці продукти вказав Девід Форман, засновник служби утворення харчових добавок Herbal Pharmacist, інформує Ukr.Media.

На заході, що проходить в Женеві, присвяченому нутріцевтиці, Девід Форман розповів про те, що схильність до стресів збільшує ризик несприятливих станів здоров’я, від небажаного збільшення ваги до діабету 2 типу. Ключ до управління стресом і контролю настрою криється в їжі, яку ми їмо кожен день, підкреслив експерт.

Форман зазначив, що найкращий спосіб зменшити ознаки стресу є вживання таких продуктів, які живлять надниркову систему, відповідальну за вироблення гормонів стресу — адреналіну і кортизолу.

Loading…

«Викид певних хімічних речовин може призвести до ряду проблем зі здоров’ям, пов’язаних з різними системами в організмі, включаючи нервову, імунну і дихальну систему. Підвищені рівні кортизолу, основного гормону стресу, протягом тривалих періодів можуть давати несприятливі фізіологічні ефекти: підвищення артеріального тиску, зміну імунних реакцій, зниження статевого потягу», — сказав Девід Форман.

Форман також рекомендував додавати у свій раціон більше продуктів, що допомагають боротися зі шкідливим впливом стресу і містять вітаміни, мінерали та поживні речовини, необхідні для управління стресом. Ось кілька продуктів, які експерт рекомендує додати для цього в раціон:

Темний шоколад

Він багатий антиоксидантами — речовинами, які борються в організмі з вільними радикалами — частинками, пов’язаними з руйнуванням клітин і виникненням раку. Шоколадні антиоксиданти ведуть до зниження кількості гормонів стресу в організмі.

Авокадо

За словами Девіда Формана, корисні жири, такі як омега-3, які допомагають справлятися зі стресом. Авокадо — один із найбільш жирних фруктів у світі, який містить велику кількість омега-3 жирних кислот.

Жирна риба

Сьомга, тунець, оселедець, скумбрія також багаті омега-3 жирними кислотами. У Гарвардському блозі про здоров’я кажуть, що омега-3 допомагають послабити депресію: дані речовини активно взаємодіють з молекулами, пов’язаними з настроєм.

«Якщо ми будемо живити надниркову систему і дозволяти нашому тілу створювати необхідну кількість нейромедіаторів, ці інгредієнти можуть не спрацювати в короткостроковій перспективі, але вони точно запрацюють в довгостроковій перспективі», — додав на закінчення експерт.

Loading…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *