Мудрі настанови, які подарувала людям Діва Марія, для того щоб ваш рік був добрий.

З давніх часів люди в молитвах звертаються по допомогу до Матері Божої. Адже саме вона прославилася безмежною материнською любов’ю, як до свого багатостраждального сина, так і до усього людства.

І саме Пресвята Марія, своєю добротою може змінити життя кожної людини, яка до неї звернеться, може допомогти у вирішенні проблем, подоланні труднощів. Своєю ласкою і милосердям, Вона вестиме людину найкращими життєвими стежками та може зробити наше життя гармонійним.

Саме початок нового року — дуже слушний час, для того, щоб залучитися допомогою Матінки Божої на весь рік. Попросити її про захист, підтримку, та опіку. Звичайно, звернутися до Святої Марії можна у будь-яку хвилину, але не зайве і зараз пройнятися духовними мудрими настановами Матінки Божої.

Не бійтесь казати «Так».

В основному, люди кажуть «ні» чомусь невідомому, тому, в чому не мають впевненості.
Але саме Марія відповіла «так», незнайомому Ангелу, який повідав, що вона Обрана Господом, щоб народити Божого Сина. На неї поклали величезну місію і відповідальність, але Вона не злякалася і мала мужність і величезну віру у серці, щоб погодитися. Цей приклад може допомогти і вам, з вірою у серці казати «так» невідомому, адже ніхто не знає, що для нього приготував Господь.

Loading…

Майте спокій у своїй душі.

Часто нас спіткають складні життєві ситуації, і ми панікуємо втрачаємо контроль над своїми емоціями, не знаючи, як правильно вчинити.
Але саме Діва Марія, глибоко довірившись Господу зберігала смирення та душевний спокій, хоч і не знала, що зробить або відповість їй Йосиф, дізнавшись, що Вона вагітна.

Не бійтеся допомагати.

Здебільшого, ми користуємося приказкою — «моя хата з краю», коли стаємо свідками чужої біди, чи проблеми. Нам здається, що лізти у чужі справи негарно. Але і Свята Марія мала багато труднощів. Вона пережила найбільше горе для матері — муки і смерть свого Сина. Але і тоді, з пошматованим від болю серцем, допомагала іншим.
Тож, не цурайтеся, беріть приклад Матінки Божої, несіть добро у світ.

Громадські обов’язки треба виконувати.

Люди не дуже охоче виконують свої громадські обов’язки.
Їм не подобається, коли треба платити за комунальні послуги, сплачувати податки, голосувати, тощо.
Але саме Марія, бувши на останніх місяцях вагітності, поїхала у важку і довгу дорогу, щоб виконати вимоги закону про перепис населення.

Вчіть своїх дітей «літати».

Діти — це найдорожчий земний здобуток людини. Ми за них переживаємо, боїмось, радіємо, пишаємося… І часто занадто обмежуємо аби вони не впали, не помилились, не зашкодили собі.
Але зверніть увагу, коли Діва Марія дізналася, що її Ісус зник, і Його знайшли аж через три дні проповідуючим у храмі, вона не розлютилася, не насварилася на нього, хоча певно страшенно переживала за життя сина. Вона тримала себе у руках, і замість роздратування, знайшла добрі слова, щоб підтримати Ісуса у його починаннях.

Покора — це не слабкість, а мудрість.

Зверніть увагу на те, що Марія — обрана Богом. Вона народила Ісуса, але ніколи не запишалася цим, не мала гордині у серці своєму. Хоча могла, у неї була найважливіша місія серед усіх коли-небудь живших на землі людей. Це унікальна постать, мати, жінка наділена безмежною силою любові і водночас покірна серцем.
На її прикладі кожен з нас, має з любов’ю та покорою, виконувати свої життєві завдання. Нести свій хрест обов’язків.

Присвятіть свій час та сили.

Не секрет, що наші діти потребують від нас максимально великої кількості часу, терпіння, уваги… Але часто, бувають випадки, коли втома, гнів чи роздратування примушують нас бути жорстокими зі своїми дітьми.
Саме у такі хвилини згадайте про Матір Божу. Вона поклала всю себе, всі сили для того, щоб місія її Сина була виконана. Як тільки ви уявите себе на її місці, то вам стане значно легше визначити свої життєві пріоритети.

Іноді вдягніть щось блакитного кольору.

Вже давно доведено науковцями, що колір нашого одягу, суттєво впливає на настрій, а іноді, навіть і на самопочуття людини. С пробуйте одягнути річ блакитного кольору цей колір найбільше любила Пресвята Марія. Його ще вважають кольором щирої та глибокої віри. Ні коли не завадить її вшанувати цим.

Благайте Марію про опіку.

Зі своїми переживаннями, проблемами та негараздами завжди звертайтесь до Матінки Божої. Просіть Її взяти над вами опіку, Благайте, щоб невідступно була з вами Її любов та підтримка.

Джерело –
https://facedobra.com/

Loading…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *