Вчені: використання гаджетів під час прийняття їжі може знизити кількість спожитого

Як використання гаджетів під час прийому їжі впливає на апетит.

Використання гаджетів під час їди може зменшити кількість їжі, яку людина вживає. До такого висновку прийшли дослідники з США, які відзначили зниження апетиту через відволікання технологіями, інформує Ukr.Media.

Нове дослідження американських вчених з Університету Іллінойсу стосувалося спостереження за 119 молодими піддослідними, які приймали їжу, граючи в просту комп’ютерну гру протягом 15 хвилин. Виявилося, що подібний відволікаючий фактор знизив їх апетит, про що свідчила менша кількість спожитої їжі. Учасникам, які не їли протягом 10 годин перед кожним експериментом, веліли споживати стільки, скільки вони хотіли у двох випадках — коли вони грали в гру або їли спокійно, не відволікаючись.

Річ у тім, що програма вимагала посиленої уваги: вона випадковим чином висвічувала серію цифр на екрані комп’ютера зі швидкістю 1 зображення в секунду. Піддослідним була дана вказівка натискати пробіл на клавіатурі всякий раз, коли вони бачили три непарні числа поспіль. Хоча біологи вважали, що гра здатна знизити задоволення від обіду і його поживність, результати показали інші нюанси.

За словами експертів, більшість респондентів взагалі насилу згадували свої відчуття та кількість з’їдених продуктів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *