До чого падає виделка зі столу: народні прикмети

Скептики скажуть, що це наслідок банальної незграбності. Але народна мудрість вкладає в це дійство сакральний сенс.

Щоб знаходити закономірності в щоденних діях, будьте спостережливими. Як з’явилася прикмета про виделку, що впала зі столу?

Прикмета — виделка впала на підлогу

Пояснення забобону звинувачують у відсутності логіки. Але це повір’я як раз виникає з характеристик предмета:

  • Виделка — слово жіночого роду. Тому вважається, що в гості поспішає прийти представниця прекрасної половини.
  • Гострі краї приладу представляють серйозну небезпеку для необережних людей. Майте на увазі, гостя принесе сумну звістку або зіпсує настрій іншим чином.

Але коли після падіння виделки ніхто у двері не постукав, уникнути неприємностей складно, інформує Ukr.Media.

Інше значення набуває прикмета для людей таких професій: офіціантів, кухарів, посудомийниць, покоївок. Для них марновірство обіцяє звільнення. Тому тим, хто вірить в такі знаки, краще підстрахуватися до того, як викличуть «на килим» до начальства.

Всі знають, хто прийде, коли падає виделка. Проте нею набір предметів на столі не обмежується. На підлогу впав ніж — чекайте чоловіка, чайна ложка віщує візит дитини, а їдальня падає перед приходом доброзичливо налаштованої жінки.

Коли виделка впала сама

Прилади виявляються на підлозі і без вашої безпосередньої участі. Зачепили рукавом або спідницею при вставанні з-за столу, скинулись рушником, ураганом пронеслися з тваринами і багато іншого.

Прикмета запевняє, що в найближчому оточенні з’явився недруг, що зараз знаходиться в будинку. Але це можуть бути банальні гострі на язичок подружки, які прямо зараз перемивають вам кісточки.

Після падіння на вилці погнулися зубчики — чекайте масштабний сімейний скандал. Тому на деякий час приборкайте імпульсивний характер.

Виделку випадково впустили

На перший погляд здається, що причина, що викликала падіння столового приладу, ролі не грає. Але ретельний підхід до прогнозу кардинально змінить значення прикмети.

Виделка впала під час їжі або миття посуду — гостя виявиться зі сварливим характером або виявиться не в настрої. Зовні все буде мило і привітно, але завтра сказане вами обернеться плітками у «вузькому» дружньому колі.

Чоловік не втримав прилад під час сервірування і не встиг скористатися — попереду чекають безпечні, але неприємності.

Як захиститися від прикмети

Коли не знаєте, до чого впала вилка, не лайтеся гучно, не використовуйте нецензурну лексику. Прикмета — попередження. Не журіться щодо власних кривих рук, прийміть заходи захисту від приходу непроханого гостя.

Упустили прилад під час трапези — притисніть зубці до вхідних дверей і скажіть «Чур мене, чур!». Або постукайте виделкою тричі по столу і накажіть всім небажаним візитерам сидіти вдома. Відвідувач змінить плани або зовсім забуде про бажання візиту.

Прикмета не спрацює, і коли не піднімете прилад. Але це дивно, простіше постукати ним по столу чи дверях, а потім відправити в раковину.

Поширене тлумачення не пов’язують з містикою або езотерикою. Падіння зі столу виделки — наслідок втоми і неуважності, щоб не казали прикмети.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *