Саморобні маски. Три способа зробити їх в домашніх умовах. Нічим не гірші від аптечних.

Розповсюдження вірусу спричинило дефіцит засобів власної гігієни по всьому світу.

Зокрема, найбільша недостатність спостерігається на рахунок медичних масок та респіраторів.

Тому, ми підібрали для вас кілька варіантів саморобних масок, які будуть ні чим не гірші, від аптечних аналогів, будуть дешевшими та прослужать вам у рази довше.

Варіант 1. Марлева маска.

Придбайте шматок марлі в аптеці, а також вам знадобляться: вата, нитка з голкою та ножиці.
Що потрібно зробити:

Потрібно взяти шматок вати, приблизного розміру до аптечної маски та товщиною більшою за 1 см. та обернути її у чотири шари марлею. Далі потрібно прошити краї маски аби не випала вата і пришити зав’язки.

Варіант 2. Бинтова маска.

Аналогічно до першого варіанта нам знадобляться: бинт завширшки 14 см, вата, нитки та ножиці.

Що потрібно робити:

Беремо 80 см бинта й звертаємо ним у 5 шарів приготовану вату (товщина вати — понад 1 см). Прошиваємо краї та робимо зав’язки.

Варіант 3. Маска із тканини.

Цей варіант буде дещо складнішим у виготовленні, але не менш якісним. Придбайте тканину із щільної бавовни або лену розмірами 45х45 см та дві гумки довжиною 18 см.

Що потрібно робити:

Тканину квадратної форми потрібно скласти навпіл та зібрати у вигляді «гармошки». Далі потрібно загнути краї тканини та прошити їх. Для більшої ефективності, можна помістити в середину маски вату. Прилаштовуємо гумку І маска готова.

Маски виготовлені власноруч дешевші та й використовувати їх можна не одноразово, як звичайні аптечні. Достатньо випрати маску у мильному розчині, продезінфікувати та випрасувати праскою, і нею знову можна користуватися.
Варто зазначити, що будь-яку маску чи то аптечну чи зроблену своїми руками, використовувати потрібно не більше 3-4 годин. Як запевняють лікарі, маска не здатна захистити від вірусу, але як кажуть у народі «Береженого Бог береже». Тож, мийте руки з милом на протязі 30 секунд, уникайте скупчення людей, зміцнюйте імунітет і будьте здорові!

Джерело –
https://facedobra.com/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *