Сидіти спиною до дверей: що означає і про що попереджає дана прикмета

Інколи потрібно прислухатися до прикмет, щоб уникнути неприємностей і бід.

Чому не можна сидіти спиною до дверей і про що попереджає прикмета, цікавить багатьох людей. Згідно з твердженням езотериків, вхідні двері — одне з головних місць у квартирі, оскільки через них можуть проходити як люди, так і енергетичний потік. Існує безліч прикмет, ритуалів, пов’язаних з дверима. Щоб запобігти нещастю, варто прислухатися до давніх побутових забобонів, інформує Ukr.Media.

Народні прикмети, пов’язані з вхідними дверима

Згідно зі слов’янськими прикметами про житло, поріг символізував портал в потойбічний світ, був кордоном, який розділяє світ духів і звичну реальність.

Наші предки старалися не передавати через поріг різні предмети, особливо грошові кошти та хліб. У разі, коли вийти з будинку було некомфортно, просто переступали поріг однією ногою. До того ж, не варто через нього тиснути руки, прощатися і інше.

Не рекомендується тривалий час стояти біля відчинених дверей, оскільки удача може покинути людину. Наші предки вірили, що молода дівчина не повинна на тривалий час залишати вхідні двері трохи прочиненими. Причина цього полягає не тільки в безпеці, згідно з народним забобонам, її чоловік буде гуляти.

Не рекомендується сидіти спиною до дверей, оскільки це може бути небезпечно і залучити в долю людини зраду. Це особливо актуально у випадку, коли двері відчиняються всередину будинку.

Якщо прийшов небажаний гість, то його потрібно посадити спиною до вхідних дверей. Так, він згадає про свої справи і не затримається на довгий час.

Наші предки вірили, що встановлена над входом в будинок підкова допоможе захистити його від пристріту і привернути успіх. У тому, як правильно її повісити над вхідними дверима, думки розходяться. Одні люди переконані, що якщо підкова висить догори, то допомагає привернути в будинок щастя, а кінцями вниз — стане захистом від негативної енергії. Таким чином, всі варіанти є позитивними і не принесуть нічого поганого. Перш, ніж встановлювати підкову над дверима, необхідно вголос або про себе попросити оберіг залучити в будинок лише хороше.

Як правильно розташувати вхідні двері в будинку по фен-шуй

Згідно зі стародавнім вченням, через вхідні двері проходить енергія ці, що є однією з важливих видів життєвих сил. Коли людина заходить і виходить зі свого будинку, енергія ці активізується. Необхідно впевнитися, що на вхідні двері не спрямовані невидимі стріли. Для цього потрібно вийти з свого житла і оглянутися. У разі, коли на двері вказує труба, гострий кут і інше, треба бути більш обережними, оскільки в приміщенні може знаходитися негативна енергетика.

Якщо вхідні двері перебувають біля сходів — це також погана прикмета. Щоб її нейтралізувати, потрібно встановити над дверима невеличке дзеркальце круглої форми. Це допоможе відбити негативний потік. Щоб негативна енергетика не пересувалася по дому, потрібно повісити над своїм входом дзвіночок.

Забороняється навпроти входу розміщувати дзеркало, оскільки воно стане відображати позитивну енергетику та «виставляти» її з квартири.

Згідно фен-шуй, вхідні двері повинні відрізнятися міцністю. Не варто захаращувати простір біля дверей, він має бути максимально відкритим.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *