Чому жінки носять два кільця на одному пальці й що це означає

Прикраси на пальцях у вигляді двох кілець іноді можна зустріти на жінках, які вони носять на безіменному пальці правої руки.

Прикраси на пальцях у вигляді двох кілець іноді можна зустріти на жінках, які вони носять на безіменному пальці правої руки. І це викликає подив і здивування. Скажімо, багатоженство в сучасному світі може дозволити собі хіба що турецький султан. А ось багатомужжя серед жінок начебто взагалі не спостерігається у всьому світі. Що ж тоді можуть позначати два кільця на безіменному пальці, і в якому випадку їх так носять?

Звідки взялася традиція носіння двох кілець на одному пальці

Носити дві каблучки на одному пальці може рано овдовіла жінка в пам’ять про свого чоловіка, який передчасно пішов в інший світ. Але не тільки вдова може носити два кільця. Бувають і інші випадки для такого носіння. Наприклад, коли відбуваються заручини, і дівчина одягає кільце, яке вона за прикметами не повинна знімати до самого весілля. Але обмінявшись весільними кільцями — дівчина не знімає це кільце і після весілля, тому, що воно дороге її серцю, адже це колечко їй вручив коханий чоловік в день заручин. І відтепер на її безіменному пальці завжди можна бачити два колечка. Тим більше, що прикраса, подарована в день заручин, буває навіть розкішніше, ніж весільна каблучка, інформує Ukr.Media.

Судячи за деякими прикметами, носіння двох кілець на одному пальці — не зовсім хороша ідея: нібито це може призвести до неминучих чоловічих зрад. Яким з двох прикмет більше довіряти — це особистий вибір кожної дівчини. Як, наприклад, і те, на якій руці носити обручку, якщо ви вінчаєтесь в церкві. Це вже третій вид кілець, що вказує на союз двох сердець.

Багато православних при вінчанні у церкві вдягають обручки на праву руку, якою зазвичай хрестяться, стоячи перед вівтарем. Таким чином, вінчальне кільце й обручка можуть опинитися поруч.

Коли ще носять два кільця

Два кільця на обручальному пальці не завжди є символом шлюбних уз. Іноді вони виступають як поклоніння моді. Є ще одна причина носіння двох кілець на одному пальці. Якщо, наприклад, одне кільце, яке вам дуже дороге, виявилося завелике за розміром, щоб його не втратити — надягають на палець друге колечко, яке не дасть зісковзнути першому.

Другим кільцем на безіменному пальці також може виявитися кільце, подароване на річницю весілля. Або навіть третім, якщо ви вже носите вінчальне і весільне кільця. А якщо вам просто незручно носити обручки на пальці — ви можете залишити на ньому тільки обручку. А інші прикраси можна носити на ланцюжку на шиї — у вигляді оригінального кулона.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *