Як можна зберігати очищену картоплю: секрет досвідчених господинь

Якщо залишилась очищена картопля, то її теж можна зберегти.

Картопля вважається одним з найбільш популярних продуктів у нашій країні після хліба. Дійсно, це — один з найбільш універсальних коренеплодів. З нього можна приготувати гарніри, самостійні страви та закуски. Однак найбільш неприємною під час приготування картоплі вважається чистка. Саме тому багато людей роблять заготовки. Зараз ми розповімо, як правильно зберігати цей овоч, інформує Ukr.Media.

Трапляються випадки, коли очищеної картоплі виявилося набагато більше, ніж потрібно для страви. У воді вона зберігається лише кілька днів, але є спосіб, за якого вона може зберігатися набагато довше. Відомо, що так можна зберегти її до семи днів.

Для того, щоб очищена картопля була свіжою, треба просушити її і запакувати у поліетиленовий пакет. Після цього дайте овочам трохи полежати (10-15 хвилин). Стисніть пакет і почніть випускати повітря. Можна зробити це за допомогою пилососа, щоб утворився незначний вакуум. Потім зав’яжіть пакет і покладіть його у морозилку. Важливо, щоб продукт був висушений, щоб зайва вода або відвар не перетворилися на кристалики льоду. Це дуже важливо, інакше картопля буде дуже перемороженою.

Таким чином можна зберігати картоплю, моркву, буряк, цибулю, редьку та інші бульби.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *