3 найбільш пихатих жіночих знака Зодіаку

Ці знаки Зодіаку ніколи не задовольняються малим.

Ми не сумніваємося, що не можна списувати всі людські недоліки тільки на астрологічні характеристики, стверджуючи, що абсолютно всі Близнюки − легковажні, а всі Діви − прискіпливі. Але не можна й заперечувати, що загальна закономірність між однаковими знаками, точно простежується. Наприклад, така шкідлива якість як пиха часто спостерігається у цих трьох жіночих знаків, інформує Ukr.Media.

Овен

Жінка-Овен є яскравим і сильним гравцем. Якщо треба, і «коня на скаку зупинить». Вона амбітна, сильна і недолюблює скигліїв і песимістів. Саме тому Овен не може стримати язика на адресу скромних «сірих мишок» і тих, хто не відрізняється любов’ю до ризику.

«Лінивці, нездари, нерішучі труси», − іноді Овну важко стримати зарозумілі і поблажливі нотки, які зустрічаються у неї у спілкуванні з менш амбітними натурами. Хоча жінка цього знаку впевнена, що має право на таку думку, адже вона ніколи не сидить у кутку.

Лев

Про пихатий характер Лева не чув тільки дуже ледачий. Але які причини такої поведінки? Виявляється, жінка-Лев просто боїться показати свою слабкість або зайвий раз попросити про допомогу. Навіть якщо Лев потребує підтримки, вона щосили заперечуватиме цей факт, причому з дуже гордим виглядом.

Левиця не звикла виглядати слабкою і розкривати будь-які недоліки перед сторонніми, саме тому пихата манера поведінки часто є її захисною реакцією.

Діва

Здається, що жінка-Діва не особливо прагне, щоб продемонструвати себе у всій красі, але чомусь оточуючі вважають інакше. Її холодну й незворушну поведінку часто приймають за зарозумілість, і гордовитість. Діва завжди намагається зробити все краще за інших, не зі шкідливості, а просто тому, що так звикла жити.

Саме тому в її тоні часто зустрічаються зарозумілість і поблажливість щодо осіб, які не сильно переживають через свої помилки.

У спілкуванні вони можуть зачепити почуття інших не спеціально, а просто тому, що мають інший погляд на багато речей. У цьому вони трохи схожі на жінок, які часто влаштовують проблеми на порожньому місці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *