Диво-крем-мед – корисне задоволення. Покроковий рецепт

Крем-мед дуже популярний в Європі й Америці. У нас це новинка. Ви можете бути першими, хто пригостить своїх близьких таким диво-медом.

Нізащо не здогадаєшся, що це мед. Він схожий на заварний або вершковий крем. Має ідеальну структуру: не розтікається, як рідкий мед, і легко намащується, на відміну від зацукрованого меду. І при цьому має всі корисні властивості меду. І головне – його можна приготувати власноруч!

Крем-мед винайшов канадський бджоляр Дж. Дайсон майже 90 років тому. Зараз у Канаді це найпопулярніша альтернатива рідкому меду.

Технологія виготовлення крем-меду досить трудомістка: треба змішати закристалізований і рідкий мед, за певного температурного режиму протягом 10 діб по кілька години щодня вимішувати. Після цього мед набуває зовсім іншого стану, стає кремоподібним, змінює колір із бурштинового на білий і стає ніжнішим.

Якщо вам хочеться скуштувати крем-меду, не обов’язково їхати в Канаду. Його можна приготувати в домашніх умовах. Виходить приголомшливий продукт! Ніжний, повітряний крем зі смаком і ароматом меду, але зовсім не схожий на нього за своєю структурою. Він чудовий на смак і на вигляд. Ідеальний до млинців!

Після збивання мед не сідає, не розшаровується, не тече у теплі і не загусає в холоді, зберігає свою кремову структуру близько тижня. І ще: крем-мед дуже люблять діти.

Крем-мед

180 мл рідкого меду, 20 мл зацукрованого меду, а також кориця, ягідне пюре, подрібнені горіхи, імбир.

180 мл рідкого меду, 20 мл зацукрованого меду, а також кориця, ягідне пюре, подрібнені горіхи, імбир.

  1. Для приготування крем-меду треба закристалізований і рідкий мед. Якщо у вас весь мед закристалізувався, то розтопіть його за температури не вище 38 ºС й остудіть.
  2. Краще готувати з меду, охолодженого до 14–15 ºС. Для цього можна ненадовго його поставити в холодильник або на холодне підвіконня.
  3. Співвідношення має бути таке: на 9 частин рідкого меду 1 частина закристалізованого меду, тобто на 9 мл рідкого – 1 мл закристалізованого.
  4. Обидва меди покласти в ємність, збивати звичайним міксером або блендером (у чаші з подрібнювачем) на найменших обертах 15–20 хв.
  5. Через кілька хвилин мед починає мутніти, тоді можна збільшити оберти до середніх.
  6. Хвилин через десять ви побачите диво: мед змінить колір і перетвориться на крем, ніжний, оксамитовий, повітряний, схожий на згущене молоко.
  7. Можна додати корицю, кімнатної температури пюре з вишень, смородини, малини тощо, розмішати. Витримати добу у холодильнику.
  8. Такий крем-мед смачний сам по собі, як соус до млинців.

Джерело –
http://simya.com.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *