Простий засіб який швидко допоможе від високого тиску і головного болю. Цим рецептом зі мною поділилась моя знайома лікарка…

Свого часу у мене дуже сильно стрибав тиск, що приносило мені тяжкі стpaждання у вигляді спазмів судин головного мозку. Біль був настільки сильним, що часто супроводжувався нyдoтою і блювoтою.

І ось, коли мені вже жоден з аптечних засобів не допомагав, я вирішила вдатися до народної медицини. На той момент я була готова випробувати все що завгодно, тільки б мої муки припинилися.

Колись моя знайома лікарка радила мені лікуватися сольовими розчинами. Тоді я не надала цьому великого значення, вважаючи нісенітницею. Але коли діватися стало нікуди, вирішила спробувати. І я вам скажу, це працює! Рецепт простий до неподобства.

Вам знадобиться: 250 мл води, нагрітої до 60-70 градусів, 2 ч.л. без верху солі і широка марля. Сіль розчиняємо у воді, отримуючи при цьому 8% розчин.

Поки розчин остигає готуємо пов’язку. Для цього складіть марлю в 8 шарів так, щоб ширина пов’язки відповідала ширині чола, а довжина – окружності голови. Нашвидку обмиваємо лоб, вуха і потилицю теплою водою. Після чого пов’язку занурюємо в сольовий розчин, і, злегка віджавши, обв’язуємо нею голову по колу.

Для фіксації компресу на голові використовуйте бавовняний рушник або тканину. Після цього потрібно прилягти і тримати пов’язку до повного зникнення болю. У мене він минув майже одразу, але про всяк випадок я протримала пов’язку ще дві години. Взагалі, компрес можна тримати до 15 годин.

Найцікавіше, що така проста методика нормалізує тиск і позбавляє від головного болю назавжди. Так що дуже рекомендую цей спосіб. Впевнена ви не пошкодуєте!

Джерело –
https://willbeua.com/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *