5 тисяч видів пива і списання мільйонних боргів: 15 цікавих фактів про Німеччину, які варто знати

Багато хто відповість, що Німеччина – це держава, яка розташована в Центральній Європі. Інші скажуть, що федеральним канцлером країни є Ангела Меркель. Не дуже захоплююча інформація, правда? Сьогодні ми поговоримо про найбільш цікаві факти, пов’язані з Німеччиною.

1. У Німеччині є близько п’яти тисяч сортів пива, 1 500 видів ковбас, 300 видів хліба і близько 500 видів різної мінеральної води. Кожен третій пивоварний завод світу розташований в Баварії.

2. Німеччина в світі займає передові позиції по проведенню ярмарків. Десять мільйонів гостей відвідує країну і бере участь в ярмарках щорічно.

3. У Німеччині вперше був здійснений перехід на літній час. Це трапилося в 1916-му році.

4. Відомий на увесь світ аспірин також придумали німці. Він був синтезований Феліксом Хоффманом 1897 року.

5. Найпопулярнішим видом спорту в Німеччині є футбол. А збірна Німеччини є однією з найсильніших збірних футбольних команд на Землі.

6. Німці роблять добровільні пожepтви по декілька мільярдів євро на рік, найбільше серед європейських країн.

7. Якщо у вас боргів навіть на півмільйона, достатньо заявити про своє банкрутство і вас зобов’яжуть знайти постійну роботу, залишать вам на життя близько тисячі євро і менше, ніж через 10 років, борги ваші будуть списані.

8. Жити в орендованому житлі в Німеччині – норма. Три чверті населення мешкають в орендованих квартирах і будинках. У орендованому житлі живе навіть найбільш забезпечене населення. Це пов’язано з тим, що німці не витрачають більше 30 хвилин, аби дістатися на роботу. При зміні роботи відразу переїжджають на іншу квартиру, чим ближче до місця роботи.

9. Заняття музикою більше двох годин на день неприйнятні у відношенні до сусідів, його прирівнюють до шуму – такі в Німеччині закони.

10. Штраф за зірвану квітку становить близько 650 євро.

11. Дітям у Німеччині можна все. Відповідати будуть батьки. Якщо батьків немає, то ніхто. Для того, щоб дитина могла їздити на велосипеді, в школі видають спеціальні велосипедні права.

12. Чверть населення — це люди віком понад 60 років. Вони — найбагатша вікова група і категорія користувачів мережі інтернет, яка динамічно зростає.

13. Німці дуже уважні до свого здоров’я і до того, що вони їдять і п’ють. В Німеччині є негласне правило – чим продукт корисніший, тим він дорожчий. Біо-магазини досить популярні. Ціни там в середньому на 30 відсотків вищі, ніж у звичайному магазині.

14. Німкені ще до недавнього часу практично не використовували косметику і почали фарбуватися тільки за прикладом приїжджих жінок. Високі підбори німкені носять тільки з особливої нагоди.

15. У Німеччині санітарні норми настільки високі, що можна спокійно їсти не тільки не просмажене м’ясо, але і сире.

Джерело –
https://osoblyva.com/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *