Чому жінкам потрібно їсти фініки кожен день?

1. Містять чудодійні амінокислоти

У плодах фініків міститься 23 види амінокислот – такої кількості немає в багатьох інших фруктах. Одна з найважливіших для жінок амінокислота молодості триптофан, яка перешкоджає старінню клітин тіла. Також вона необхідна для хорошої роботи мозку, і збереження психіки в нормальному стані. Тому фініки обов’язково потрібно їсти тим, хто страждає частими стресами і депресією, а також коли робота пов’язана з регулярними розумовими навантаженнями.

2. Вітаміни та мінерали

Фініки – це ціла скарбниця корисних речовин: мідь, цинк, залізо, магній, калій, марганець, фосфор, натрій, протеїн, вітаміни А, А1, С, вітаміни групи В, пантотенова кислота.

3. Покращують травлення

Завдяки сильному очищаючому впливу, ці плоди шалено корисні для травлення. Ефективні в разі закрнпів.

4. Не повнять

Через те, що фініки солодкі, багато хто думає, що вони дуже калорійні, тому уникають їх вживати, віддаючи перевагу іншим вуглеводам. Але, дарма! Дієтологи стверджують, що погладшати від фініків не так-то просто, тому що вони хоч і солодкі, але калорій містять менше, ніж традиційні каші, серед яких вівсянка, гречка, рис.

5. Користь для вагітних

Фініки рекомендують їсти до пологів і після них, так як в складі цих плодів є речовини, що сприяють швидкому і безболісному скороченню матки під час переймів і пологів. Також вживання продукту сприяє зменшенню ймовірної післяпологової кровотечі, зводячи до мінімуму небезпеку викидання, і допомагає в загальному відновленні жіночого організму.

(Цікаво: багато дієтологів спеціально рекомендують фініки, як здорову і дуже корисну альтернативу цукеркам, печенню, випічці. Калорійність фініків – 274 ккал на 100 г.)

Джерело –
http://wworld.com.ua/health/37947

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *