Продукти з холіном захищають наші життєво важливі органи від розвитку багатьох захворювань!

Вживання холіну підвищує розумові здібності людини, зміцнює серцево-судинну систему, запобігає розвиткові ожиріння печінки, захищає мозок від старечого недоумства, стверджують експерти з США.

“На жаль, населення не в повному обсязі забезпечує свій організм даним мінералом. Можливо не всі знають, що вживання продуктів, які багаті холіном, здатне захистити наші життєво важливі органи від розвитку багатьох захворювань. Вкрай необхідний холін для жінок, які очікують народження дитини. Саме цей мікроелемент сприяє нормальному формуванню мозку у плода”, — заявив Мішель Хоінг Бауч, науковий співробітник Університету Міссурі. Для нормального розвитку дитини та перебігу вагітності жінкам необхідно вживати близько 450 г продуктів на добу, багатих холіном. Для чоловіків ця цифра має трохи більші показники, інформує Ukr.Media.

Проведене в минулому році дослідження показало зниження ризику розвитку хвороби Альцгеймера, старечого недоумства, інших вікових порушень роботи мозку у людей, що споживали достатню кількість продуктів, що містять холін. Даний фактор вчені пов’язують з впливом холіну на гомоцистеїн, знижуючи його. Саме гомоцистеїн викликає запальні процеси в мозку літніх людей, руйнуючи його.

Так само є дані інших досліджень, які показують, що холін здатний знижувати ризики розвитку злоякісних новоутворень печінки і молочної залози. За даними досліджень, що проводилися у 2014 році, ризик розвитку раку грудей у жінок був нижчий на 28% при вживанні продуктів з високим вмістом холіну.

Експерти рекомендують для поповнення організму цим мікроелементом ввести в свій раціон наступні продукти: яловичу печінку, курячі яйця (містять 1/3 добової норми холіну), сир і молочну продукцію, червону картоплю, бобові (квасоля, горох), броколі і цвітну капусту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *