Дієта з варених яєць: скиньте 10 кг за 2 тижні!

Якщо ви хочете швидко схуднути , дієта з варених яєць підійде найкраще. Вона складається з малого числа продуктів, але цього цілком достатньо, щоб поліпшити обмін речовин і допомогти організму спалити зайвий жир.

Крім того, якщо ви будете правильно харчуватися після закінчення дієти, зайві кілограми не з’являться знову. Дієта з варених яєць допоможе скинути 10 кілограм всього за два тижні! Не забудьте під час дієти пити багато води: від 8 до 10 склянок на день. Це забезпечить організм вологою і виведе всі токсини. Ще одна умова: для найкращого результату робіть фізичні вправи – хоча б по 30 хвилин в день. Кілька правил, яких ви повинні дотримуватися: жодного фастфуду, уникайте підсолоджених і алкогольних напоїв, обмежте вживання солі і цукру.

Дієта з варених яєць: перший тиждень

Понеділок. Сніданок: два варених яйця і одна половинка апельсина або іншого цитрусового. Обід: дві половинки солодкої картоплі і два зелених яблука. Вечеря: одна велика тарілка салату з куркою.

Вівторок. Сніданок: два варених яйця і одна половинка апельсина або іншого цитрусового. Обід: зелені овочі та курячий салат. Вечеря: тарілка овочевого салату, два яйця і один апельсин.

Середа. Сніданок: два варених яйця і одна половинка апельсина або іншого цитрусового. Обід: твердий сир, одна половинка солодкої картоплі, помідор. Вечеря: салат з курки.

Четвер. Сніданок: два варених яйця і одна половинка апельсина або іншого цитрусового. Обидві: свіжі фрукти. Вечеря: салат з овочів і курка.

П’ятниця. Сніданок: два варених яйця і одна половинка апельсина або іншого цитрусового. Обід: варені овочі і два яйця Вечеря: тарілка салату з овочів і смажена риба.

Субота. Сніданок: два варених яйця і одна половинка апельсина або іншого цитрусового. Обід: свіжі фрукти. Вечеря: курка і овочі на пару.

Неділю. Сніданок: два варених яйця і одна половинка апельсина або іншого цитрусового. Обід: салат зі свіжих овочів, курка і овочі на пару. Вечеря: тушковані овочі.

Дієта з варених яєць: другий тиждень

Понеділок. Сніданок: два варених яйця і одна половинка апельсина або іншого цитрусового. Обід: салат з куркою. Вечеря: апельсин, салат і два яйця.

Вівторок. Сніданок: два варених яйця і одна половинка апельсина або іншого цитрусового. Обід: два яйця і тушковані овочі. Вечеря: тарілка салату і смажена риба.

Середа. Сніданок: два варених яйця і одна половинка апельсина або іншого цитрусового. Обід: салат з куркою. Вечеря: два яйця, овочевий салат, апельсин.

Четвер. Сніданок: два варених яйця і одна половинка апельсина або іншого цитрусового. Обід: тушковані овочі, нежирний сир і два яйця. Вечеря: салат з куркою.

П’ятниця. Сніданок: два варених яйця і одна половинка апельсина або іншого цитрусового. Обід: салат з сардинами. Вечеря: салат і два яйця.

Субота. Сніданок: два варених яйця і одна половинка апельсина або іншого цитрусового. Обід: салат з куркою. Вечеря: свіжі фрукти.

Неділю. Сніданок: два варених яйця і одна половинка апельсина або іншого цитрусового. Обід: овочі на пару і курка. Вечеря: овочі на пару і курка.

Все простіше простого! Дієта з варених яєць практично не містить вуглеводів, тому, перш ніж почати її дотримуватися, необхідно порадитися з лікарем. Порада лікаря корисна перед застосуванням будь-якої дієти: щоб не принести непоправної шкоди своєму здоров’ю. Так, витримка і терпіння допоможуть вам у досягненні поставленої мети. А мета у нас яка? Правильно: здоров’я і привабливість!

Дієта з варених яєць: скиньте 10 кг за 2 тижні!

Джерело –
https://mandarynka.com.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *