Які вітаміни необхідні жінкам після 40 років?

Щоб уповільнити процеси старіння, жіночому організму потрібна вітамінна підтримка.

Після 40 років жіночий організм починає згасати – починаються процеси підготовки до менопаузи, змінюється гормональний фон і виникають всі супутні явища. Тому жіночому організму потрібна підтримка – вітаміни. Найкраще отримувати їх не тільки з їжі, а й пити додатково, тому що з віком знижується кількість корисних речовин, які засвоює організм.

Для того, щоб підтримати кістки, хрящі та шкіру в гарному стані, необхідний вітамін А, або ретинол. Він сприяє виробленню колагену, допомагаючи зберегти еластичність шкіри, сприяє її зволоженню і підтягує. Також вітамін А зміцнює стінки судин, покращує роботу серця. Найбільше вітаміну А міститься в моркві, солодкому перці, гарбузі, селері, оливковій олії.

Щоб допомогти організму впоратися з токсинами і збудниками захворювань, уповільнити процеси старіння і забезпечити шкіру колагеном, необхідний вітамін С. Він допоможе налагодити кровообіг, поліпшить обмін речовин, захистить від інфекцій і збереже молодість шкіри.

Вітамін Е, або токоферол, допоможе налагодити вироблення гормонів, а це дуже важливо для жінок після 40 років. Це дуже потужний антиоксидант, який допоможе боротися з вільними радикалами, уповільнить процес старіння. Також важливі кальцій, вітамін D, К, магній.

Джерело –
http://wworld.com.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *