4 чоловіки Зодіаку, для яких думка мами найважливіше

Про чотирьох найбільш слухняних синів своїх мам розповімо нижче.

Неважливо, що за непокриту голову і голу шию мама сварила їх в далекому дитинстві — для слухняних хлопців з цієї четвірки думка жінки, яка їх народила, єдино вірне. Про чотирьох найбільш слухняних синів своїх мам розповімо нижче, інформує Ukr.Media.

Чоловік-Телець

Якщо чоловік-Телець почує від матері про те, що ви неправильно варите борщ або підмітаєте, він поспішить донести це до вас в самій неприкритій формі. Мати залишиться для нього найбільш важливою і авторитетною людиною назавжди, тому будьте готові танцювати під її дудку, хоч і побічно.

Чоловік-Лев

Чоловік-Лев обожнює свою маму, і навіть якщо вона дасть синові невірну раду, вогненний хлопець не стане дорікати матінку — вона права, і крапка! Така синівська любов заслуговує поваги, але своєї залежності від матері у всіх сферах життя Лев не розуміє, а це, як правило, приносить йому силу-силенну проблем.

Чоловік-Стрілець

Навіть у самих дрібних сімейних питаннях чоловік-Стрілець покладається на улюблену маму. Будьте впевнені — у вашому будинку Стрілець наведе порядок за маминими кресленнями, а інструкції та рекомендації від свекрухи буквально не дадуть вам проходу.

Чоловік-Козоріг

Земний хлопець залежить від думки своєї матері й думає про неї кожну хвилину свого життя. Однак не лякайтеся: він — не “мамин синок”. Козоріг дуже поважає свою матір і любить її. Можливо, у чомусь ви і будете згодні з її порадами, однак це нічого не означає для Козерога як в цьому, так і в іншому разі.

Мами поганого не порадять, а чоловіки, які прислухаються до всього, що вони говорять, дійсно заслуговують поваги. Однак намагайтеся дотримуватися баланс і іноді намагатися схилити чоловіка на свою сторону — все ж, це ваша сім’я.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *