Як відреагує тіло, якщо ви почнете з’їдати по 2 ложки лляного насіння щодня

Лляне насіння здавна вважається унікальним продуктом, який збільшує захисні сили організму, стабілізує процеси травлення, сприяє зниженню ваги, а також збагачує організм цінними вітамінами і мінералами. Так що починайте регулярно вживати його для отримання всіх переваг.

Корисні властивості насіння льону

Насправді, якщо ви почнете кожен день їсти хоч невелику кількість льону, то вже через деякий час зможете помітно поліпшити своє здоров’я. Серед стандартних корисних властивостей даного продукту можна назвати поліпшення травлення і позбавлення від закрепів, зниження рівня поганого холестерину в крові, поліпшення якості волосся і шкіри, нормалізацію рівня гормонів і поліпшення зору.

Використання продукту

Насіння льону дуже важливо вживати правильно для того, щоб отримати всі потрібні корисні речовини. Варто зрозуміти, що всього пара столових ложок даного продукту містить близько 120% денної норми омега-3 і 20% омега-6 жирних кислот, 25% міді і марганцю, а також близько 20% магнію.

Чому тут згадані дві столові ложки льону? Все дуже просто, адже саме така кількість, тобто приблизно 20 грам продукту, є допустимим в день.

Зниження ваги

Якщо ви хочете м’яко, але в той же час ефективно посприяти зниженню своєї ваги, то лляне насіння стане вашим найкращим другом. Для цього існує кілька досить обгрунтованих причин:

  1. Нерозчинні волокна, які у великій кількості містять насіння льону, в шлунку мають властивість розбухати. Таким чином, ви дуже довго не будете відчувати почуття голоду. Саме тому бажано додавати мелене насіння льону в їжу.
  2. Лляне насіння вбирає зайву рідину, токсини, а також покращує метаболізм.
  3. Насіння допомагають нормалізувати роботу шлунково-кишкового тракту, а також прискорюють обмін речовин та переробку спожитих продуктів.

Кефірний напій

Якщо ви хочете скинути парочку зайвих кілограмів, то цей рецепт стане справжнім порятунком. Для приготування жироспалюючого напою вам буде потрібно взяти склянку кефіру і столову ложку лляного насіння. Найкраще буде заздалегідь перемолоти насіння в порошок, щоб організм отримав максимальну вигоду.

Такий коктейль рекомендується пити один раз в день, замінюючи ним обід або сніданок. Під час другого тижня його вживання можна збільшити кількість насіння до 2 столових ложок. Курс рекомендується дотримуватися протягом одного місяця, а потім на деякий час знову перейти на нормальне харчування.

Поліпшення травлення і позбавлення від закрепів

Як відреагує тіло, якщо ви почнете з'їдати по 2 ложки лляного насіння щодня

Слиз, яка утворюється при використанні лляного насіння, зменшує запалення, захищає від роздратування, запобігає всмоктування токсинів в шлунково-кишковому тракті. Для приготування напою потрібно в літрі кип’ятку заварити пару столових ложок льону, а потім пити його два раз в день по 100 мл.

Цей рецепт допоможе вам зменшити подразнення шлунка, виразки і гастриту. Крім того, ви позбудетеся від проблем з запорами, тому кишечник буде працювати як годинник.

Зниження рівня шкідливого холестерину

У лляному насіння є волокна, які запобігають всмоктуванню шкідливого холестерину, тим самим знижуючи його рівень на 10-50%. Важливу роль в даній ситуації грає омега-3, яка бере участь в утворенні клітинних мембран, зміцненню кровоносних судин, поліпшенню притоку крові, а також запобігає утворенню тромбів. Так ви при вживанні льону зможете значно знизити ризик розвитку хвороб, пов’язаних з судинами і серцем.

Крім цього постійне вживання навіть невеликої кількості лляного насіння знижує рівень кров’яного тиску і цукру в крові, що пов’язують із захворюваннями на зразок діабету і гіпертензії.

Джерело –
https://mandarynka.com.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *