Як відрізнити справжній сир від сирного продукту з пальмовою олією у складі

Як не сумно це усвідомлювати, але сирних підробок на прилавках наших магазинів набагато більше, ніж справжнього твердого сиру. Вся справа в тому, що виробники масово здешевлюють цей продукт, додаючи в нього величезну кількість замінників молока, в тому числі і пальмову олію. У складі останньої міститься ударна для організму кількість рослинних жирів: навіть маленький шматочок може перевищити добову норму!

Наслідки такого вживання вельми невтішні: надлишковий жир засмічує судини, завдає сильного удару по печінці та підшлунковій залозі. Тільки уявіть, якої непоправної шкоди сирний продукт може завдати дитячому організму! Тому ми вирішили з’ясувати, який же сир не є підробкою.

Як відрізнити сир від сирного продукту

Деякі виробники пишуть про це просто на упаковці. Спасибі їм за правду, але ми вважаємо, що такі продукти харчування взагалі не повинні бути присутніми в магазинах. Найчастіше сирний продукт коштує набагато дешевше справжнього сиру. Будьте пильні, не потрапляйте на гачок дешевизни. Краще з’їсти менше справжнього сиру, ніж пристойний шмат сирного продукту, інакше проблем зі здоров’ям не минути.

Сир в вакуумній упаковці краще обходити стороною. Вибирайте шматок, відрізаний від цілої головки, так у вас буде менше шансів натрапити на підробку. Звертайте увагу на кірочку сирного кола. На ній не повинно бути ніяких тріщин і нальоту, інакше є ризик купити разом з сиром шкідливі бактерії або купити дорогий, але абсолютно несмачний сир.

Якісному сиру притаманний рівномірний малюнок, рівномірна структура, рівні симетричні дірочки. Якщо ви – любитель пармезану і інших подібних сортів, слід звертати увагу на ціну і репутацію виробника. В інших випадках вам допоможе наш тест.

Тест на якість сиру

Візьміть скибочку придбаного сиру кімнатної температури і акуратно зігніть його під прямим кутом. Сир не повинен тріснути на місці вигину! Буде правильним відмовитися від пухкого сиру, який легко кришиться і мнеться. Швидше за все, перед вами пальмова олія, змішана з сухим молоком і барвниками.

Будьте пильні і вживайте тільки корисні продукти! Подбайте про здоров’я своїх близьких, перешліть їм цю корисну інформацію!

Джерело –
http://wworld.com.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *