Завзятість за знаком Зодіаку: хто завжди виходить сухим з води

Існує така категорія людей, яка здатна будь-яку незручну ситуацію в їх житті повернути у свою користь.

Як їм це вдається? Для деяких залишається загадкою, інформує Ukr.Media.

Але ясно одне — деякі з них народжені під певними знаками зодіаку. Давайте розберемося, у кого з 12 знаків заповзятливість — сильна якість?

Близнюки

Ну звичайно, одними з головних мудреців зодіакальної шістки є кмітливі Близнюки. Дивувати, зачаровувати і закріплювати за собою гарну репутацію вони вміють. Зробивши помилку, вони запросто можуть провернути ситуацію так, що ніхто і ніколи не зможе дорікнути їм у неправоті.

Рак

За Раками тягнеться репутація домашньої та відповідальної людини, яка і комашку не образить. І, загалом, найчастіше саме так і відбувається в житті Раків. Але якщо раптом трапиться ситуація, де йому буде необхідно відстоювати свою честь і гідність, він продемонструє такий невинний і несамовитий погляд, повний сліз, що навряд чи комусь прийде в голову думати про нього недобре.

Терези

Спритність і винахідливість Терезів полягає в тому, що вони, перш ніж щось зробити чи сказати, 10 разів подумають. Вони по натурі гуманісти і прихильники миру у всьому світі. Бути недооціненими і оскверненими для них справжня катастрофа. Тому вони завжди заздалегідь ретельно обмірковують ходи свого відступу в потенційно неприємних ситуації.

Скорпіон

Неперевершений майстер інтриг і один з найнебезпечніших суперників, Скорпіон знає толк в цьому житті. Він бачить людей наскрізь і нерідко використовує цей талант у своїх інтересах. Можна назвати Скорпіона хитрим і жорстоким? Ні. Але те, що опинившись поруч з ним, дуже легко потрапити під його вплив, це очевидно. Скорпіон, немов диригент, спонукає інших слідувати за помахами його рук. Але ніхто так ніколи і не дізнається, ким же він є насправді.

Водолій

Завжди розважливий і миролюбний Водолій зазвичай справляє враження нешкідливого добряка. За його усмішкою і позитивним мисленням мало кому вдається помітити глибокого мислителя та майстра вигороджувати себе. Водолій, потрапивши в незручну ситуацію, настільки злагоджено і грамотно знімає з себе будь-які підозри, що у його опонента запросто може виникнути почуття провини і відчуття того, що він незаслужено осквернив невинного Водолія.

Риби

На перший погляд здається, що володарі цього знака зодіаку справжні праведники. Якось все в них в житті гладко, мирно і спокійно. Але насправді за бездоганним зовнішнім виглядом Риб, як правило, ховається зовсім не дитина, а цілком розумна та хитра людина. Мудрість і розуміння психології людини завжди допомагає Рибам залишати за собою бездоганну репутацію і в будь-якій незручній ситуації виходити сухими з води.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *