15 фільмів, настільки захоплюючих, що під них навіть їсти не хочеться

Дуже крута підбірка!

Якщо ви кіноман, у вас напевно є список фільмів, які захоплюють несподіваними поворотами і інтригуючими поворотами сюжету.

Іноді вони настільки цікаві, що навіть будь-які важливі справи стають не такими вже й важливими.

1. Служниця

Рейтинг: 7.5.

Корея, окупована японцями в 30-і роки минулого століття. Шахрай на прізвисько Граф пропонує бідній дівчині Сук-хи взяти участь у справі, обіцяючи солідний заробіток. Сук-хи повинна йому допомогти, найнявшиcm на службу до Хідекі. Що вона і зробила. Але раптово ідеальний задум Графа опиняється під загрозою.

2. Загублена

Рейтинг: 7.9.

Все було готово для свята на честь п’ятирічного ювілею подружнього життя, коли раптом нез’ясовно пропав один з винуватців свята. Залишилися сліди боротьби в будинку, кров, яку явно намагалися стерти, – і ланцюжок «ключів» в грі під назвою «полювання за скарбами».

3. Тринадцята казка

Рейтинг: 6.5.

Маргарет працює в книжковій крамниці свого батька. Вона отримує пропозицію стати біографом самої знаменитої письменниці наших днів Види Вінтер.

4. Вроджена вада

Рейтинг: 6.6.

1970 рік, Каліфорнія. Головний герой – приватний детектив, який сильно захоплюється марихуаною. Його розшукує колишня дівчина, але незабаром вона зникає разом зі своїм новим залицяльником. Ларрі починає розслідувати цю справу.

5. Ідеальні незнайомці

Рейтинг: 7.6.

Семеро нерозлучних друзів, зібравшись за вечерею, в жарт вирішують читати всі свої смс вголос, а на дзвінки відповідати тільки по гучному зв’язку. Вони й уявити собі не можуть, які скелети вилізуть з їхніх шаф.

6. Невідомий гість

Молодого бізнесмена Адріана Доріа звинувачують у вбивстві його коханки, і він вирішує скористатися послугами Вірджинії Гудман, кращого в країні фахівця щодо виходу з найскладніших ситуацій.

7. 13 гріхів

Рейтинг: 6.4.

Елліот Бріндлі тоне в боргах. Але одного разу йому дзвонять і кажуть, що він став учасником ТВ-шоу, умови прості – виконати 13 завдань, і приз за них кожен раз буде збільшуватися.

8. Тіло

Рейтинг: 7.3.

Машина збила нічного сторожа з моргу, який в паніці від когось тікав. Що ж так налякало бідолагу? І куди подівся недавно привезений в морг труп?

Матриця часу

Рейтинг: 6.2.

Саманта – популярна дівчина, у якої є вірні подруги. Але одного разу їй не пощастило, і вона виявилася в тимчасовій петлі – з якої їй рано чи пізно доведеться вибратися.

10. Готель «Гранд Будапешт»

Рейтинг: 7.8.

Фільм розповідає про неймовірні пригоди легендарного консьєржа Густава і його юного друга, портьє Зеро Мустафи.

11. Самозванець

Рейтинг: 6.9.

1997 рік. Зниклий три роки тому Ніколас, хлопчик з простої сім’ї з Техасу, неймовірним чином знайшовся в Іспанії.

Сім’я щаслива: їх не бентежить навіть те, що хлопець змінив колір волосся і очей, говорить з акцентом і нікого не впізнає. Насправді це Фредерік Бурден: самозванець-віртуоз і майстер обману, змінював свою особистість щонайменше 39 разів, якого намагається викрити агент ФБР.

12. Найкраща пропозиція

Рейтинг: 6.9.

Керуючий директор провідного аукціонного дому Вергілій Олдман зіткнувся з дуже загадковою незнайомкою, яка просить допомогти їй з продажем антикваріату її сім’ї.

З метою дізнатися, хто вона, чоловік складає пазл, який врешті-решт може призвести до непередбачених наслідків.

13. Я – початок

Рейтинг: 7.5.

Молекулярний біолог і його помічниця зробили приголомшливе відкриття, здатне корінним чином змінити сучасне суспільство.

14. Патруль часу

Рейтинг: 6.9.

В майбутньому створили машину часу, яка дозволятиме зробити цей світ кращим. Головний герой – коп, який вже встиг запобігти величезній кількість злочинів завдяки подорожам крізь час.

15. Чорна смуга

Рейтинг: 5.7.

Досвідчений комісар Франсуа Вісконті розслідує, на перший погляд, звичайну справу, пов’язану зі зникненням молодого хлопця Дені Арно. Мало не кожен серед близьких і знайомих – підозрюваний.

Час йде, а шансів все менше і менше.

А які з них бачили ви?

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *