Все, що вам потрібно знати про кожного з 12 знаків Зодіаку

ОВЕН (21 березня — 19 квітня)

Елемент: Вогонь

Правляча планета: Марс

Найбільша сумісність: Терези, Лев

Сильні сторони: мужність і пристрасть

Слабкості: нетерплячість і агресивність

Овен — перший знак Зодіаку, він активний, рішучий і енергійний, незалежно від віку і демонструє надзвичайну пристрасть до життя.

У любові Овен, як і будь-який вогненний знак, дуже пристрасний. Він буквально купає своїх близьких в любові, доходячи до крайності. Овен жадає пригод і хвилювання у стосунках. Йому потрібен такий же спритний і енергійний партнер, як і він сам.

ТЕЛЕЦЬ (20 квітня — 20 травня)

Елемент: Земля

Правляча планета: Венера

Найбільша сумісність: Рак, Скорпіон

Сильні сторони: надійність і відданість справі

Слабкості: упертість і власництво

Оскільки Телець — знак Землі, він розглядає життя з реалістичної та обґрунтованої точки зору.

Хоча упертість може бути однією з його слабких сторін, вона також може бути і його найбільшою гідністю, наприклад, в роботі над якою-небудь справою, яку треба довести до кінця. Телець — відмінний працівник, надійний друг і партнер.

Цей знак Зодіаку управляється Венерою (планетою любові), тому його притягує краса і різноманітні чуттєві задоволення.

Його партнер повинен бути терплячим, так як Тельцю потрібний час, щоб довіритися і зблизитися з людиною. Як тільки це відбудеться, Телець стане грайливим і турботливим. Він надзвичайно чуттєвий і жадає дотиків. Для довгострокових стосунків він шукає партнера, який поділяє його погляди на життя.

БЛИЗНЮКИ (21 травня — 20 червня)

Елемент: Повітря

Правляча планета: Меркурій

Найбільша сумісність: Стрілець, Водолій

Сильні сторони: ніжність і цікавість

Слабкості: нервозність, непослідовність і нерішучість

Близнюки — соціальні, товариські і обожнюють веселитися! Через їх подвійну натуру вони можуть бути як серйозними, так і легковажними. Вони допитливі, прагнуть дізнатися все про світ, тому спілкуються з великою кількістю людей.

Коли справа доходить до любові, Близнюки вважають, що спілкування так само важливе, як і фізичний контакт. Завжди готові фліртувати, Близнюки можуть обзавестися декількома, абсолютно різними коханцями, поки не знайдуть того, з ким, на їх думку, можуть залишитися. Проблема у стосунках для них — створити сильний емоційний зв’язок з іншою людиною.

РАК (21 червня — 22 липня)

Елемент: Вода

Правляча планета: Місяць

Найбільша сумісність: Козеріг, Телець

Сильні сторони: розвинена уява, відданість та співчуття

Слабкості: примхливість і маніпулятивність

Рак надзвичайно емоційний, чутливий, тісно пов’язаний з домом і сім’єю. Він піклується про свою сім’ю і прив’язаний до близьких друзів. Він співчуває людям і їх болю. Рака переповнюють емоції, тому йому важко вписатися в навколишній світ.

У любові і стосунках Рак цінує почуття понад усе. Йому подобається вибирати партнерів, з якими він може спілкуватися без слів. Для них також важливі спільні щоденні заняття, оскільки вони дозволяють розвивати і зміцнювати відносини.

ЛЕВ (23 липня — 22 серпня)

Елемент: Вогонь

Правляча планета: Сонце

Найбільша сумісність: Водолій, Близнюки

Сильні сторони: творчий і серцевий підхід

Слабкості: самовпевненість і егоїстичність

Лев – природжений лідер. Він упевнений в собі і винахідливий, і може досягти успіху в будь-якій сфері. У нього часто буває багато друзів, бо він щедрий, вірний і добросердечний. З іншого боку, Лев постійно перебуває в пошуках самосвідомості і зростання, і може проявляти егоїзм по відношенню до інших.

Закоханий Лев щедрий і пристрасний зі своїм партнером. Йому потрібен партнер, який знаходиться на тому ж інтелектуальному рівні, що і він. Лев візьме на себе роль лідера в будь-яких стосунках.

ДІВА (22 серпня — 22 вересня)

Елемент: Земля

Правляча планета: Меркурій

Найбільша сумісність: Риби, Рак

Сильні сторони: відданість і працьовитість

Слабкості: надмірне занепокоєння, критика себе та інших

Діва вважається найбільш обережним знаком Зодіаку. Вона намагається якомога краще розпланувати своє життя. Цей знак часто неправильно розуміють через його нездатність визнати власні почуття. Оскільки Діва управляється планетою Меркурій, у неї може бути добре розвинені ораторські здібності, а також письменницький талант.

У любові Діва рідко зізнається в любові, але проявить свої почуття до партнера через інтимність.

ТЕРЕЗИ (23 вересня — 22 жовтня)

Елемент: Повітря

Правляча планета: Венера

Найбільша сумісність: Овен, Стрілець

Сильні сторони: співробітництво і справедливість

Слабкості: нерішучість і уникнення конфронтації

Терези стурбовані балансом. Вони уникають конфліктів, як чуми, на користь миру і гармонії. Вони повинні пам’ятати, що у них є власна думка. Оскільки Терези — повітряний знак, вони постійно тяжіють до знань, а також збагачують своє життя музикою та мистецтвом.

У стосунках Терези хочуть знайти рівновагу. Вони шукають глибокого, емоційного зв’язку з партнером. Терези також виступають за традиційні зв’язки і шлюб. Вони потребують партнера на все життя.

СКОРПІОН (23 жовтня — 21 листопада)

Елемент: Вода

Правляча планета: Плутон

Найбільша сумісність: Телець, Рак

Сильні сторони: хоробрість і винахідливість

Слабкості: ревнощі і скритність

Скорпіон — пристрасний, хоробрий і напористий. Він випробовує світ на міцність з лютим завзяттям. Скорпіон цінує чесність і збереже в таємниці всі ваші секрети. Він відомий своєю спокійною поведінкою і таємничою аурою. Цей знак ненавидить брехню.

Скорпіон — найчуттєвіший знак Зодіаку. Через його пристрасну природу близькість для нього дуже важлива. Його стосунки будуються на довірі та розумінні.

СТРІЛЕЦЬ (21 листопада — 22 грудня)

Елемент: Вогонь

Правляча планета: Юпітер

Найбільша сумісність: Близнюки, Овен

Сильні сторони: ідеалізм і відмінне почуття гумору

Слабкості: невміння фільтрувати сказане, нетерпіння

Стрілець – захоплений, енергійний екстраверт. Він цінує свободу понад усе, тому що завдяки їй він може подорожувати, досліджувати світ і інші культури. Він нетерплячий, коли стикається з речами або людьми, яких прагне, і повинен навчитися виражати себе таким чином, щоб поважати інших.

У стосунках йому потрібен партнер, з яким можна весело проводити час. Стрілець часто міняє партнерів через прагнення до різноманітності. Але коли він закоханий, то буде відчайдушно вірний своєму партнеру.

КОЗЕРІГ (21 грудня — 19 січня)

Елемент: Земля

Правляча планета: Сатурн

Найбільша порівнянність: Телець, Рак

Сильні сторони: відповідальність, дисциплінованість і самоконтроль

Слабкості: усезнання і невблаганність

Козеріг має почуття внутрішньої незалежності, яке допомагає йому просуватися вперед у досягненні особистих і професійних цілей. Він – експерт у складанні планів і слідування їм. Він — майстер самоконтролю.

Стіни Козерога непросто зламати, але, якщо його партнеру це вдасться, у нього буде довіча довіра Козерога. Цьому знаку нелегко виявляти і говорити про емоції, але, як тільки він відкриється, Козерога і його другу половинку чекає щасливе життя у постійному зростанні й удосконаленні один одного.

ВОДОЛІЙ (20 січня — 18 лютого)

Елемент: Повітря

Правляча планета: Уран

Найбільша сумісність: Лев, Стрілець

Сильні сторони: прогресивні погляди, оригінальність і незалежність

Слабкості: уникнення вираження емоцій

Водолій — глибокий мислитель, який любить допомагати людям. Він відчуває себе комфортно в компанії або суспільстві, тому прагне бути в оточенні людей. Він також може бути відчуженим, перш ніж хтось встановить з ним довірчі стосунки.

В довгострокових стосунках з Водолієм потрібна прямота і чесність. У відносинах він вважає свого партнера рівним собі і надає йому стільки свободи, скільки той її потребує.

РИБИ (19 лютого — 20 березня)

Елемент: Вода

Правляча планета: Нептун

Найбільша сумісність: Діва, Телець

Сильні сторони: співчуття і інтуїтивність

Слабкості: прагнення уникнути реальності і жалість до себе

Риби дуже доброзичливі і, зазвичай, збирають навколо себе компанію різносторонніх людей. Вони готові допомагати іншим і люблять відповідати взаємністю. Вони інтуїтивні, дбайливі і вірні. Риби тісно пов’язані з музикою і різними видами мистецтва. Вони справжні романтики.

Риби – пристрасні коханці, які жадають глибокого зв’язку зі своїм партнером. У коханні та стосунках вони сліпо віддані і дуже дбайливі.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *