Звичайно, гарний манікюр – це всього лише маленька деталь досконалого жіночого образу. Але, скільки впевненості і задоволеності приносить жінці розуміння того, що її шкіра рук знаходиться в ідеальному стані, а нігті, своїм стильним і професійним манікюром, привертають загальну увагу.
Ми підготували Вашій увазі 25 найсучасніших варіантів манікюру, які будуть популярними в 2020 році. Кількість квітів і різноманітність в дизайні зможе привабити жінок з абсолютно різними уподобаннями.
Такий манікюр зуміє виділити Вашу індивідуальність.
Підберіть щось для себе і відчувайте себе найпривабливішою!
![Модні тенденції манікюру 2020 року. 25 ідей, від яких не відірвати очей](https://mandarynka.com.ua/wp-content/uploads/2020/02/25.jpeg)
![Модні тенденції манікюру 2020 року. 25 ідей, від яких не відірвати очей](https://mandarynka.com.ua/wp-content/uploads/2020/02/24.jpeg)
![Модні тенденції манікюру 2020 року. 25 ідей, від яких не відірвати очей](https://mandarynka.com.ua/wp-content/uploads/2020/02/23.jpg)
![Модні тенденції манікюру 2020 року. 25 ідей, від яких не відірвати очей](https://mandarynka.com.ua/wp-content/uploads/2020/02/22.jpg)
![Модні тенденції манікюру 2020 року. 25 ідей, від яких не відірвати очей](https://mandarynka.com.ua/wp-content/uploads/2020/02/21.jpg)
![Модні тенденції манікюру 2020 року. 25 ідей, від яких не відірвати очей](https://mandarynka.com.ua/wp-content/uploads/2020/02/20-1.jpeg)
![Модні тенденції манікюру 2020 року. 25 ідей, від яких не відірвати очей](https://mandarynka.com.ua/wp-content/uploads/2020/02/19-816x1024.jpeg)
![Модні тенденції манікюру 2020 року. 25 ідей, від яких не відірвати очей](https://mandarynka.com.ua/wp-content/uploads/2020/02/18-1.jpeg)
![Модні тенденції манікюру 2020 року. 25 ідей, від яких не відірвати очей](https://mandarynka.com.ua/wp-content/uploads/2020/02/17-1-835x1024.jpeg)
![Модні тенденції манікюру 2020 року. 25 ідей, від яких не відірвати очей](https://mandarynka.com.ua/wp-content/uploads/2020/02/16-1008x1024.jpeg)
![Модні тенденції манікюру 2020 року. 25 ідей, від яких не відірвати очей](https://mandarynka.com.ua/wp-content/uploads/2020/02/15-1.jpeg)
![Модні тенденції манікюру 2020 року. 25 ідей, від яких не відірвати очей](https://mandarynka.com.ua/wp-content/uploads/2020/02/14-1-1024x1024.jpeg)
![Модні тенденції манікюру 2020 року. 25 ідей, від яких не відірвати очей](https://mandarynka.com.ua/wp-content/uploads/2020/02/13-1-1024x1024.jpeg)
![Модні тенденції манікюру 2020 року. 25 ідей, від яких не відірвати очей](https://mandarynka.com.ua/wp-content/uploads/2020/02/12-1-1024x1024.jpeg)
![Модні тенденції манікюру 2020 року. 25 ідей, від яких не відірвати очей](https://mandarynka.com.ua/wp-content/uploads/2020/02/11-1-1024x1024.jpeg)
![Модні тенденції манікюру 2020 року. 25 ідей, від яких не відірвати очей](https://mandarynka.com.ua/wp-content/uploads/2020/02/10-1-1024x913.jpeg)
![Модні тенденції манікюру 2020 року. 25 ідей, від яких не відірвати очей](https://mandarynka.com.ua/wp-content/uploads/2020/02/9-1.jpg)
![Модні тенденції манікюру 2020 року. 25 ідей, від яких не відірвати очей](https://mandarynka.com.ua/wp-content/uploads/2020/02/8-1.jpg)
![Модні тенденції манікюру 2020 року. 25 ідей, від яких не відірвати очей](https://mandarynka.com.ua/wp-content/uploads/2020/02/7-1.jpg)
![Модні тенденції манікюру 2020 року. 25 ідей, від яких не відірвати очей](https://mandarynka.com.ua/wp-content/uploads/2020/02/6-1.jpg)
![Модні тенденції манікюру 2020 року. 25 ідей, від яких не відірвати очей](https://mandarynka.com.ua/wp-content/uploads/2020/02/5-1-1024x1024.jpeg)
![Модні тенденції манікюру 2020 року. 25 ідей, від яких не відірвати очей](https://mandarynka.com.ua/wp-content/uploads/2020/02/4-1-1024x1024.jpeg)
![Модні тенденції манікюру 2020 року. 25 ідей, від яких не відірвати очей](https://mandarynka.com.ua/wp-content/uploads/2020/02/3-1.jpg)
![Модні тенденції манікюру 2020 року. 25 ідей, від яких не відірвати очей](https://mandarynka.com.ua/wp-content/uploads/2020/02/2-1-819x1024.jpeg)
![Модні тенденції манікюру 2020 року. 25 ідей, від яких не відірвати очей](https://mandarynka.com.ua/wp-content/uploads/2020/02/1-1.jpeg)