Найправдивіший рейтинг дружин за знаком Зодіаку. Знайдіть себе!

Ми знаємо, хто стане для тебе найкращою дружиною у світі, а з якою панянкою треба бути обережнішим.

12 місце – Скорпіон

Страшенно красива, шалено приваблива і дуже розумна жінка-Скорпіон – найгірша дружина в світі. Адже чоловік, який бере її в дружини, продає себе в справжнє рабство! Без сумнівів, служити такій дорогоцінній панночці почесно і приємно, але, поки будеш звикати до її складного характеру, встигнеш вийти на пенсію.

11 місце – Риби

Одружитися на Рибці – це як кошеня завести, адже користі від неї стільки ж. Риби – істоти неземні і привабливі. З якоїсь загадкової причини представники сильної статі впадають в фанатичну залежність від цього знака зодіаку. І, якщо якомусь сміливцю вдається порвати відносини з Рибкою – життя стає безглуздим і порожнім.

10 місце – Лев

Найсміливіші йдуть на бій з Левами. Дружина-Лев як дорога вітрина – у неї найкрасивіші прикраси, найкращі автомобілі і все най-най. Все залежить від апетиту хижого звіра. Для утримання такої “штучки” знадобиться чимало грошенят.

9 місце – Стрілець

Дружина-сатана. Чесно. Все, що їй потрібно, – твоя безсмертна душа. Як дружина скаже, так і буде, причому завжди. Якщо ж насмілишся не послухатися – горіти тобі вічно на розпеченій пательні разом із перчиком чілі.

8 місце – Близнюки

Найнебезпечніший вид дружини. Вона знає, хто її чоловік насправді. І нічого ти не приховаєш, навіть не намагайся! Її пильний погляд не упустить нічого, тому… краще повільно поклади цю печенюшку на місце, і ніхто не постраждає… ти і так товстий.

7 місце – Овен

Дуже цікавий вид дружини. Вона – найкраще, що могло статися з її чоловіком, в цьому дружина-Овен переконана на всі 100%! Вона буде до останнього боротися, але чоловіка перевиховає так, як їй треба. Причому дуже часно на користь останнього.

6 місце – Терези

Майстерна кулінарка, красуня, чудова коханка – так, це дружина-Терези. Мрія, правда? Але тільки в ті дні, коли її величність прихильна до добра і ніжності. Решту свого вільного часу вона присвячує скандалам, істерикам на порожньому місці і нескінченному поїданню твоєї печінки.

5 місце – Діва

Дружина-Діва – прекрасний компаньйон, найкращий друг і соратник. Переконана, що пара повинна дивитися в одну сторону, причому в ту, яку сама Діва обере. Ватажком в зграї теж буде вона, звикай. Формально, звісно, ватажок тут ти, але всю відповідальність бере на себе гонорова вовчиця-Діва.

4 місце – Телець

На такій панночці варто одружуватися, якщо ти дуже веселий і не дуже багатий. Вона не відступить, поки не виростить з тебе успішного чоловіка, правда, вся твоя радість з часом кудись випарується. Проте, якщо тобі подобається спостерігати, як мамин сервіз вкотре летить в твою голову – тоді дерзай!

3 місце – Козеріг

Ідеальний чоловік повинен бути чоловіком ідеальної жінки, все елементарно! У виборі партнера Козероги керуються вигодою і користю, а не якоюсь там наївною закоханістю. І якщо вже жінка-Козеріг обрала тебе, ти – щасливчик до кінця своїх днів. Правда, якщо не напартачиш.

2 місце – Водолій

Почесне друге місце дістається Водоліям. Вічно юна хохотушка, повітряна і ніжна, ця дівчина-дитина (у хорошому сенсі цього слова) – мрія будь-якого чоловіка. Правда, ганятися за своїм щастям тобі доведеться дуже наполегливо, адже умовити її вийти заміж – завдання не з легких.

1 місце – Рак

Сім’я для Рака понад усе! На цю панянку гріх скаржитися. Вона і розумниця, і красуня, і за будинком ідеально доглядає, і родичів чоловіка обожнює. Ну чим не найкраща? Адже сім’я – це головне. Тому, навіть не смій нехтувати своїми сімейними обов’язками, інакше отримаєш на горіхи.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *