Найсексуальніші жіночі імена, які приваблюють чоловіків

Наше ім’я має особливу енергетику. Коли ми вимовляємо своє ім’я, багато хто вже підсвідомо робить висновки про особливості нашої особистості.

Ім’я жінки також може багато чого розповісти про її натуру, емоційність, темперамент та інші якості. Психологи вважають, що поєднання звуків в імені викликає певні емоції у оточуючих людей, що відбивається і на самій людині, що володіє цим ім’ям.

Найпривабливішими для чоловіків вважаються жіночі імена, які звучать мелодійно і м’яко. Але навіть якщо ваше ім’я звучить твердо і напористо, як Олександра, його завжди можна пом’якшити зменшувально-пестливии Сашенька. Також особливою привабливістю володіють імена зі звуками, які надають слову якусь округлість.

Якщо у вашому імені присутні наступні звуки, то ви володієте особливим шармом і сексуальністю:

Л – додає імені м’якість і говорить про стримувані, але бурхливі емоції

М – говорить про глибокі почуття і переживання

Ч, Ц, З – вказують на азартність власниці імені

КС, Х – відображає спонтанну натуру і швидку реакцію

Ша, Шо, Шу – говорить про загадковість жінки

Ж, ДЖ, ПН, ЛЛ, ММ, ВВ – вказують на пристрасність жінки

АІ, ЕО, ІА та інші сполучення двох голосних властиві артистичним натурам

Ось 15 жіночих імен, які вважаються найбільш сексуальними для чоловіків:

Алла

Володарка імені Алла, як правило, відрізняється яскравою зовнішністю, сексуальністю, енергійністю і певною імпульсивністю.

Ця жінка буде вірна тільки до тих пір, поки чоловік відповідає їй тим же. Хоча її не можна назвати дуже романтичною, вона вміє залучати чоловіків. Вона впевнена в собі, навіть якщо не відрізняється сильною красою.

Вона ніколи не залишиться непоміченою, буде користуватися дорогими парфумами або помітно одягатися. Алла пристрасна по натурі і тому шукає собі партнера такого ж сексуального, сильного і досвідченого.

Анжела

Анжела володіє особливою привабливістю, чуттєвістю і красивою фігурою. Любов для неї невіддільна від пристрасті, а фізична близькість є вищим проявом любові.

Така жінка дуже популярна серед чоловіків, і у неї зазвичай багато шанувальників. Чоловікові, який потрапив у її руки, складно піти, і він стає залежним від її чар. Анжела знає, де проявити чуйність, а де показати свою пристрасну натуру.

Її емоції природні, вона здатна на широкі жести і благородство. Все це дозволяє їй легко завойовувати серця чоловіків, хоча знайти свій ідеал їй буває дуже складно через суперечливість бажань.

Олена

Олена відрізняється неймовірною привабливістю і чарівністю. Вона досить емоційно врівноважена, і їй не властиво кидатися в крайності. Така жінка завжди прагне до досконалості і до всього прекрасного. Вона досить стримана, турботлива і при цьому намагається дивитися на все з оптимізмом.

Це щира натура, яку чоловіки вважають дуже привабливою. Багато шанувальників готові піти на багато чого, щоб виконати всі її бажання. Любов Олени спокійна, і їй не знайомі сильні пристрасті, але своєю життєрадісністю їй вдається підкорити багатьох представників сильної статі.

Жанна

Жанна – жінка з сильним темпераментом, чуттєва і імпульсивна. Коли вона любить, то готова піти на все і зробити будь-які нерозумні вчинки.

Однак вона відрізняється мінливим настроєм і може бути як спокійною і врівноваженою, так і владною і прямолінійною.

В інтимних стосунках вона може займати домінуючу позицію, однак знає, як при цьому не показувати свою силу партнеру. Енергія Жанни здається, часом невичерпною, це і заводить багатьох чоловіків, але не багато з них є здатні витримати її наполегливість.

Оксана

Оксана вирізняється товариськістю і привабливістю. Вона дуже сприйнятлива, може бурхливо реагувати на якісь події або занадто близько приймати до серця зауваження інших.

Коли вона поставила собі мету, вона може бути дуже наполегливою і терплячою. В її особі ви знайдете прекрасного і відданого друга. Вона любить експериментувати, спонтанна, і їй чужі комплекси. Чоловіків підкорює її чарівність, якою вона уміло користується, коли потрібно.

Ксенія досить часто закохується і часом витає в хмарах, тому їй потрібен сильний і досвідчений партнер, який подарує їй потрібний захист.

Лілія

Лілія відрізняється примхливою, влюбчивою і кокетливою вдачею. Вона людина настрою, чутлива і допитлива. У неї завжди багато поклонників, але сама вона досить вибаглива у виборі партнера.

Вона вміло користується своїм жіночим шармом, іноді проявляючи слабкість, де потрібно, або пускаючи в хід усмішку або сльози. Чоловіки бачать в ній справжню жінку, яка потребує сильного плеча, яке вони при будь-якій можливості намагаються підставити їй. Лілія потребує ласки й любові і шукає уважного партнера.

Лоліта

Лоліта має дуже ефектною зовнішністю і особистістю. При цьому за характером вона може бути досить стримана і делікатна.

Всередині неї таїться велика сила, вона не боїться труднощів і намагається зберігати розсудливість. Вона може бути досить амбітною, незалежною і впевненою в собі. Лоліта завжди жадає нових вражень, прагне до розкоші і уваги.

Хоча Лоліта дуже затребувана у представників протилежної статті, її вимогливість може відлякати багатьох чоловіків. Часто до неї тягнуться тонкі і чутливі чоловіки, у той час як їй потрібен партнер з твердим характером.

Маріанна

Маріанна – це чарівна і емоційна жінка, яка легко домагається любові оточуючих людей.

Завдяки товариськості і веселій вдачі вона часто досить рано виходить заміж. Вона завжди стежить за своєю зовнішністю, любить балувати себе покупками і модними речами.

У неї норовливий характер, і вона має гарячий темперамент, а деколи любить і посперечатися. Маріанна намагається стримувати свої емоції, хоча всередині неї кипить вулкан пристрасті. Вона знайде своє щастя з врівноваженим і досвідченим чоловіком.

Марина

Марина відрізняється честолюбством і високою думкою про себе. Ця жінка володіє дивовижним шармом і привабливістю, перед якою чоловіки не можуть встояти. Це смілива, розумна істота, яка не терпить обмежень і любить увагу.

З самої юності навколо неї завжди товпляться шанувальники, які готові битися за її розташування. Сама вона закохується в красивих і відомих чоловіків, але щастя знайде зі спокійним партнером, який буде її забезпечувати.

Іноді Марина схильна до самотності, і може сильно переживати і страждати через будь-які перипетії долі.

Марія

Марія – це надійна, ніжна, але чутлива натура. Зовні ця жінка може здаватися трохи відстороненою, але насправді, вона чуйна, турботлива і трохи імпульсивна.

Вона здатна постояти за себе, працьовита і заповзятлива. Також вона цінує свободу і не любить, коли її чимось зв’язують. Марія знає, як утримати чоловіка, який їй подобається, але і сам чоловік швидко впадає в залежність від неї.

Почуття і фізична сторонастосунків тісно переплетені у ній, і чим сильніші її почуття, тим більш пристрасною вона буде.

Наталія

Наталія відрізняється самолюбним і впертим характером. Вона буває надто прямолінійна, не любить критики, але в той же час весела і доброзичлива по своїй натурі.

Ця жінка чарівна та життєрадісна, і при цьому знає, коли застосувати ці якості. Чоловіка Наталія вибирає довго, готова розкритися тільки тому, кому довіряє, може випробовувати його на міцність і перевіряє, наскільки він щирий.

Наталя може взяти ініціативу у свої руки, чуйна до бажань партнера і вміє побудувати гармонійні стосунки.

Ольга

Ольга – це емоційна натура, яка здатна відчувати сильні почуття. Поряд з цим вона дуже сексуальна і чутлива, володіє високим інтелектом і сильною волею.

Ця жінка приділяє увагу своєму зовнішньому вигляду, вміє красиво і стильно одягатися. Стосунки вона переживає глибоко, тому може сильно страждати у разі розлучення.

Незважаючи на те, що у неї завжди є шанувальники, вона може постійно порівнювати їх зі своєю першою любов’ю, через що їм буде складно домагатися її відповідних почуттів.

Світлана

Світлана відрізняється привабливістю, і багато чоловіків здатні розгледіти в ній родзинку, про яку вона сама може не здогадуватися. Ця жінка досить енергійна, добра, наполеглива і дипломатична.

Вона буває обережна у стосунках, але досить самовіддана і ненав’язлива, коли знайде потрібну людину.

Світлана не шукає в чоловікові зовнішньої краси, а цінує досвідчених і пристрасних партнерів. Незважаючи на деяку недовірливість, їй подобається чоловіча увага, без якої вона чахне.

Уляна

Уляна – справедлива, сильна і відкрита натура. Їй не властивий егоїзм або висока зарозумілість. Така жінка зберігає м’якість і ніжність, але буває часом нерішуча. Для неї немислимо образити іншу людину, а її жіночність привертає багато чоловіків.

Вона має безліч творчих талантів і добре розвинену уяву. Як правило, це власниці красивої і трохи таємничої зовнішності. За зовнішньою стриманістю у неї нерідко ховається ранима і чутлива натура.

Юлія

Юлія – ​​непостійна, енергійна і цілеспрямована жінка. Вона здатна відчувати всю гаму емоцій і досить велелюбна. Юлія довірлива, намагається бачити в інших хороше, не любить конфліктувати.

Ця жінка користується популярністю у протилежної статі, але в стосунки готова вступити далеко не з кожним.

Її доброта привертає до неї безліч залицяльників, але Юлія може бути непостійною в своїх почуттях, і може розлучитися з чоловіком, не озираючись.

Автор: Філіпенко Л. В.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *