У вас часто болить горло, пропадає голос і мучить кашель? Ось як позбутися від цих проблем за ніч, просто і легко!

Щовесни й осінь у мене починає боліти горло, пропадав голос і мучив кашель, поки одна стара медсестра не дала мені пораду.

Допоможе при слабкому горлі ялицеве ​​масло.

Ефірне ялицеве ​​масло з незапам’ятних часів відоме своїми цілющими якостями, але і в наші дні не втратило своєї актуальності і застосовується в народній та офіційній медицині для лікування різних захворювань.

Воно містить близько 35 компонентів біологічно активних речовин, які мають протизапальну, протипаразитарною і загальнозміцнюючу дію.

Варто втерти його в комірцеву зону спини і грудей, помасажувати стопи і зробити інгаляцію (в емальовану каструлю з окропом додати 3-4 краплі ялицевої олії і подихати) – і хвороба відступає.

При нежиті корисно закапати по одній краплі олії в кожну ніздрю. Це можна робити і для профілактики, особливо в сезон ГРВІ та, якщо ви перебуваєте в приміщенні з сухим повітрям.

Ялицеве ​​масло знімає і напади сильного кашлю: чисте масло закопувати з піпетки на корінь язика по 3-5 крапель вранці та ввечері.

Для профілактики застуди необхідно втирати в груди і спину суміш з 50 мл кокосового або оливкової олії з додаванням розмарину, ялиці і м’яти, взятих по 5 мл.

Увага! Ці способи лікування не підходять маленьким дітям і хворим на бронхіальну астму! Категорично не можна використовувати ялицеве ​​масло вагітним жінкам, в якому б вигляді воно ні застосовувалося.

Грибок на ногах прекрасно лікується смерековим маслом, якщо робити примочки на 15 хвилин змочивши ватку в олії ялиці.

Якщо вас «мучить» безсоння, прийміть ванну з смерековим маслом. На ванну додайте 5 крапель олії ялиці і полежіть у ванні приблизно хвилин 10-15. Але не зловживайте ванній з смерековим маслом, приймайте таку ванну через день.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *