Жартівливий гороскоп: який ти мультик по знаку зодіаку

Овен – це невгамовна Машенька з популярного мультика “Маша і Ведмідь”. Характер у неї точно як у Овна – така ж непосидюча, уперта і трохи шкідлива. Завдяки своїй веселій вдачі та наполегливості вона домагається всього – навіть ведмедеві завадила залягти в зимову сплячку. І якщо вона щось захоче, її вже не зупинити.

Телець – це Шрек. Як і цей всіма улюблений герой мультика, він любить свій будинок, комфорт, затишок і звичний спосіб життя. Його не так-то просто виманити з його “болота”! Незважаючи на гадану грубість, Телець, як і цей персонаж, в глибині душі дуже добра і чуйна людина.

Близнюки – це мишеня Джері з мультика “Том і Джеррі”. Це невгамовний, допитливий, активний і позитивний персонаж як ніхто інший розкриває характер представників цього Знака Зодіаку.

Рак – це домовичок Кузя. Він такий же господарський, добродушний, вірний і емоційний. Так само любить свій будинок, домашні справи і своїх близьких. Він зробить все, щоб захистити добробут своєї сім’ї.

Лев – це Нюша з мультика “Смішарики”. Вона така ж чарівна, незалежна і позитивна. Дякую своєму вмінню маніпулювати, вона здатна винести вигоду з будь-якої справи і підпорядкувати собі інших. Незважаючи на це, поряд з нею завжди відчувається свято!

Діва – це Кролик з мультфільму “Вінні-Пух”. У цього персонажа, згідно жартівливого зодіаку, як і у представника даного сузір’я, все розплановано на роки вперед. Він завжди про все знає, і любить дати раду іншому. А в господарюванні йому немає рівних!

Терези – це прекрасна Білосніжка. Вона, як і цей Знак Зодіаку, завжди оточена вірними друзями. Вона готова прийти на допомогу на шкоду своїм інтересам. Така ж щира, добра і відкрита, як Терези!

Скорпіон – це Скрудж МакДак. У мультфільмі “Качині історії” цей персонаж ділової, щасливий, розважливий і практичний. Таке відчуття, що він знає все, що буде. Завдяки своєму чуттю і діловому підходу до всього цей герой завжди тримається на плаву!

Стрілець в жартівливому гороскопі – Шарик з “Простоквашино”. Він такий же вірний, надійний, простий, відкритий і позитивний, як і представник цього Знака Зодіаку. Щоб не відбувалося в житті, Стрілець, як і Шарик, завжди намагається все вирішити мирним шляхом і ніколи не ображається.

Козеріг – це капітан Врунгель. Як і цей мультяшний персонаж, Козеріг у будь-яких складних ситуаціях проявляє витримку і силу духу. Це сильний, витривалий і практична людина, здатний вийти сухим з ​​води навіть з самої безвихідній ситуації.

Водолій – це крокодил Гена. Він такий же відкритий і добрий. Водолій, як і Гена, не уявляє своє життя без друзів. Заради них він готовий на поступки і подвиги. А завдяки своєму оптимізму він йде вперед, незважаючи ні на що. Але, часом, він перебуває в ілюзіях і чекає чарівника в блакитному вертольоті з безкоштовним ескімо.

Риби – це ослик Іа з “Вінні-Пуха”: меланхолійний, мрійливий і трохи розсіяний. В гості ходити не любить, його улюблене місце – озеро, де він може поміркувати про життя і пофілософствувати.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *