10 речей, які хороші чоловіки ніколи не роблять у стосунках

Ви заслуговуєте, щоб до вас ставилися з повагою, а не вимагаєте занадто багато чого…

Почнемо з головного: справа навіть не в чоловіках. Так чинять усі хороші люди. Якщо ваш хлопець або партнер вважає інакше – він вже точно не є емоційно стабільним, доброзичливим і хорошим чоловіком. Тобто ви вибрали явно не того.

Ось ці речі, які хороший чоловік ніколи не робить у стосунках. Читайте, запам’ятовуйте, вчіться:

1. Хороший чоловік ніколи не підкреслює, що ви повинні в собі підправити.

«О, якби твоє волосся були трохи довшим». Або: «Якби ти скинула кілька зайвих кілограмів – взагалі було б чудово». Або ось так: «Трохи макіяжу тобі б не завадило».

Хороший чоловік ніколи не дозволить собі критикувати ваш зовнішній вигляд, принижуючи і завдаючи біль. Якщо ж він вимовляє подібне, значить робить так навмисно, щоб вдарити по самооцінці. Адже якщо ви не будете впевнені в собі, то нікуди від нього не подінетесь, а значить – будете під контролем. Це справжнісіньке емоційне насильство. Вихід один – бігти від нього. Вже сьогодні. Геть.

2. Хороший чоловік ніколи не буде стежити за вами і все “винюхувати”.

У здорових стосунках партнерам не потрібно нічого приховувати один від одного. Це стосується листів, повідомлень, телефонних дзвінків і т.д. Але це зовсім не означає, що ваш партнер має право переглядати вашу особисту кореспонденцію, якщо не залишилися свій телефон включеним або ноутбук відкритим.

Той, хто чинить подібним чином, вкрай закомплексований і невпевнений у собі. Він проектує свої проблеми на вас, і на такі «дзвіночки» слід звертати увагу.

Примітка: Це передбачає, що вам нема чого приховувати, і ви ніколи не давали приводу не довіряти вам.

3. Хороший чоловік ніколи не підрізає вам крила.

Якщо ваш чоловік впевнений в собі і самодостатній, то завжди буде підтримувати всі ваші мрії, устремління і амбіції. Він ніколи не стане відмовляти і розповідати, як ви для чогось не годитеся, і як у вас нічого не вийде. Навпаки, він завжди буде надихати на більше.

4. Хороший чоловік буде по-справжньому цінувати вас і пишатися вами.

Такому чоловікові ніколи не доведеться доводити, що ви варті його любові. Він і сам чудово знає, як йому невимовно пощастило, про що він вам постійно нагадує. У нього навіть на секунду не виникне жодних сумнівів.

Не кажучи вже про те, щоб кинути вам в обличчя під час сварки слова: «Іди!» або «Я піду!» Хороший чоловік зробив правильний вибір і пишається ним.

5. Хороший чоловік ніколи не змусить вас відчувати себе «запасним аеродромом».

Стосунки – це ще не все наше життя, але все ж вони займають ключове місце і визначають, наскільки ми щасливі. Мені доводилося не раз зустрічати жінок, які погоджувалися на другорядну роль в житті своїх чоловіків. Як правило, вони дуже сильно любили і намагалися не помічати цієї «деталі». При цьому вони виправдовували своїх чоловіків тим, що ті повинні зустрічатися з друзями, займатися своїми захопленнями та інше.

Так-то воно так, але якщо ви перебуваєте у свого партнера десь на 12-му місці в списку пріоритетів після автомобіля і розведення рибок, то ви явно помилилися з вибором. Якщо більшу частину часу ваш чоловік живе в своєму «космосі», то прийшов час зробити крок назад і серйозно проаналізувати ваші стосунки.

6. Хороший чоловік ніколи не змусить вас відчувати себе самотніми.

Стосунки- це, перш за все, партнерство. Команда. Вулиця з двостороннім рухом. Вони повинні покращувати ваше життя, а не ускладнювати. Якщо ваш чоловік не вважає за потрібне докладати зусилля і працювати над стосунками, то прогноз у них – вкрай несприятливий.

Це не означає, що він зобов’язаний вас постійно веселити і розважати. Це не так. Іноді ми сумуємо і втомлюємося один від одного, трапляється всяке. Але якщо така поведінка стає нормою – зверніть на це увагу. Ви заслуговуєте на те, щоб прокидатися поруч з людиною, яка хоче робити вас щасливою. Втім, як і він.

7. Хороший чоловік ніколи не зраджує.

У наш час дуже популярними стали розмови про те, що моногамія суперечить самій природі чоловіка, що він зовсім не замислювався як «біологічний вид», який повинен провести все життя з однією людиною. Все це нісенітниця.

Справа в тому, що моногамія – це особистий вибір, який роблять обидва партнери в стосунках. Адже насправді люблячих людей неможливо прив’язати один до одного. Це просто рішення. І вони або приймають його, або ні.

Хороший чоловік ніколи не стане зраджувати і обманювати. Адже в даному випадку мова йде про те, що він порушив обіцянку, яку дав тому, кого любить.

8. Хороший чоловік ніколи не буде ставитися до вас і інших людей нешанобливо.

Це ж елементарно, легко і не вимагає зусиль. Проте багато чоловіків чомусь не беруть до уваги цей аспект.

Хороша людина з повагою ставиться абсолютно до всіх: і до вас, і продавця в магазині, і першого зустрічного. Він ніколи не дозволить собі образливих, принизливих слів. Для нього не важливо, хто перед ним – університетський професор або безхатько – він однаково співчутливий і турботливий. Як кажуть: «Гідна людина не боїться рівності».

9. Хороший чоловік ніколи не тікає від проблем.

Яка б не була проблема, хороший чоловік не боїться її обговорення і серйозної розмови. Він чудово розуміє, що, тікаючи від неї, він тільки погіршує ситуацію.

Так, чоловіки не люблять «розборок», але існує величезна різниця між його бажанням уникнути конфлікту і небажанням обговорювати проблеми, і вже тим більше – вирішувати.

Хороший чоловік промовляє і обговорює проблеми, а не ховає голову в пісок, немов страус.

10. Хороший чоловік ніколи не буде вас принижувати.

Існує безліч форм насильства, і не тільки фізичного, а й емоційного. Хороший чоловік ніколи не підвищить голос на свою жінку, не стане вичитувати її в присутності дітей або принижувати. Адже в даному випадку він переслідує дуже мерзенну мета – зламати її.

Хороший чоловік впевнений в собі, і у нього немає необхідності стверджуватися за рахунок жінки. Емоційне насильство (абьюз) є не менш травмуючим, ніж фізичне.

Тому порада одна: біжіть від такого чоловіка, поки не пізно. Він ніколи не зміниться, а ви заслуговуєте більшого, ніж постійні знущання.


Ми повинні припинити виправдовувати тих, хто погано до нас ставиться. Тих, хто на всі зауваження лише говорить, що ми занадто чутливі, вимогливі та інше. Ні, не занадто. Хороший чоловік ставиться до свого партнера з любов’ю і співчуттям, які той заслуговує.

А якщо цього немає, то який сенс взагалі у стосунках? Ви заслуговуєте більшого. Ви заслуговуєте кращого. Ви заслуговуєте справжнього кохання.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *