Неймовірно правдива і точна характеристика чоловіків по знаку Зодіаку!

Ми знаємо, що наша сексуальна поведінка старанно досліджується. На цю тему написано багато книг, мета яких – допомогти нам зрозуміти не тільки себе, але і свогопартнера. Чи можливо це взагалі? Може, і ні, однак до досконалості треба прагнути, і тут незамінною може виявитися астрологія з її тисячолітніми дослідженнями 12 астрологічних типів і 12 зодіакальних знаків.

Овен

Це не глибокий, не мудрий тип, але дуже щирий і лояльний. Активний, навіть агресивний в сеkсі, але при цьому може бути невиправним романтиком. Серед чоловіків цього знаку багато однолюбів, лицарів, для яких існує лише одна Жінка (правда, в її відсутність вони без докорів сумління можуть спати і з іншою).

Якщо ваш коханець – Овен, то надайте йому достаток сеkсу і пам’ятайте, що Овни вважають, що в інтимі ніщо не виходить за рамки пристойності. Овни не виносять недоглянутих і похмурих жінок. Їм потрібна жвавість, рух, яскраві романтичні почуття. Сумісність – Рак, Стрілець, Лев.

Телець

Типовий Телець – це теплий, дружній, ніжний і пристрасний чоловік, хоча він може цього і не показувати. Його приваблює і зачаровує краса жіночого тіла, і в будь-якій жінці він може знайти родзинку. Телець має такий надлишок фізичної та сексуальної сили, що статевий акт є для нього свого роду заспокійливим.

Це найбільш пристрасний і чуттєвий коханець зодіаку, але він чекає від жінки ініціативи і якщо та її не виявляє, то Телець з легкістю підшукає іншу. Представники цього знака рідко розлучаються, вони вірні до кінця – якщо не сексуально, то духовно. Телець скритний, мовчазний і періодично може мати таємних коханок. Коли Телець не пов’язаний з дамою глибоким почуттям, він не посоромиться запитати у неї телефон когось із її знайомих.

Віддає перевагу округлим формам і не любить спортивних і худих жінок. Кращі партнери – Рак, Діва, Риби, Скорпіон. Стрілець дає Тельцю можливість дізнатися справжнє захоплення душі і тіла, але шлюби дуже рідкісні.

Близнюки

Типовий Близнюк – це легкий ввічливий чоловік, досить холоднокровний і аналізуючий. Пристрасті Близнюків настільки пов’язані з їх розумовими процесами, що перш ніж щось зробити, вони спробують знайти пояснення. А оскільки пристрасть пояснити неможливо, то Близнюки починають плутатися і кидатися з однієї крайності в іншу.

Тому серед них більше двоєженців, ніж у всіх інших знаках зодіаку. Іноді Близнюки одночасно мають дві сім’ї, а іноді по кілька разів розлучаються і одружуються. Можливо, це відбувається тому, що вони не можуть пропустити нагоду випробувати щось нове і цікаве.

Дружини і коханки в їхньому уявленні повинні бути розумними, швидкими і завжди йти вперед. Якщо це не так, то завжди можна знайти іншу попутницю. Відповідні партнери – Водолій, Терези, Овен. Великий інтерес викликає Стрілець, але шлюб щасливий тільки в другій половині життя, оскільки в першій половині обидва партнери непостійні.

Рак

Часто це глибокі, емоційні люди, вразливі і дуже сексуальні. Мають майже містичну чарівність, і вміло нею користуються. Може, це найбільш безладний у зв’язках знак зодіаку, і йому не чужі жодні форми статевого акту. В юності вважає за краще зрілих жінок, оскільки вони більш вправні в любові. У зрілі роки люблять тих, хто годиться їм у дочки, і з задоволенням грають роль вчителя.

Рак присвячує багато часу створенню сім’ї, затишному будинку, але як тільки ця мета досягнута, починає шукати задоволення на стороні, не намагаючись знайти моральне виправдання і щиро вірячи, що так роблять всі. Зачаровані ним жінки глибоко переконані, що вони і є найголовніша любов і тільки обставини заважають їм з’єднатися остаточно. Пам’ятайте, що Рак – великий маніпулятор і власник, і утримати його можна тільки тоді, коли він впевнений, що у вас безліч інших шанувальників.

Дуже любить жіночі груди, небайдужий до вишуканих ароматів. Раки не кидають старих коханок і часто навідуються до них після розриву. Рідко, але все ж зустрічається і інший тип – відданий вірний друг, готовий на все, щоб забезпечити дружину і дітей. Патріот і дуже відповідальний працівник. Хороший союз з Раком, Скорпіоном, Рибами. Дуже міцний союз з Тельцем, оскільки обидва знака цінують сімейні цінності і вміють ладнати один з одним.

Лев

Типовий Лев – це красивий, гордий і марнославний чоловік, який завжди хоче, щоб люди про нього добре думали. Часто надягає маску чесноти і, врешті-решт, її дійсно освоює. Ласий на лестощі, найбільше любить тих, хто йому підпорядковується і догоджає. Лев вимагає, щоб улюблена йому беззаперечно підкорялася і завжди схвалювала його вчинки.

У міру сексуальний і, якщо любить, то може бути дуже відданим і вірним. Низькі любовні інтрижки – зовсім не його стихія, до того ж Лев практичний і добре розуміє економічні труднощі розлучення. Чудовий батько. Жінка Лева повинна бути вишукано і добре одягнена, він не виносить «сірих мишок» і «синіх панчіх».

Сумісність – Овен, Стрілець, Близнюки. Леви часто поневолюють Терезів, це знаменитий астрологічний дует – «раб – господар». Відчуває незбагненну тягу до Риб – це єдиний знак, який може їх приборкати.

Діва

Це надзвичайно інтелектуальний знак, який любить розкладати все по поличках і довго аналізувати. А оскільки любов не піддається аналізу, вона може поставити Діву в глухий кут. Поки Діва досліджує предмет своєї любові, її встигає відвести інший, і в душі залишаються гіркі розчарування. Може, тому Діви пізно одружуються, а, одружившись, вірні і майже ніколи не є ініціаторами розлучення.

У сеkсі скромні і стримані, вважають його жартом природи, даного людству тільки для продовження роду. Більшість Дів наділені особливим почуттям смаку, слуху та нюху. Не виносять різких запахів і дуже гидливі, тому їх кохані постійно повинні піклуватися про гігієну. Зазвичай Діви ненавидять пихаті прояви любові, і ними не можна керувати, використовуючи сеkс.

Багато Дів скупуваті і більше підходять на роль чоловіків, ніж коханців. Серед чоловіків-Дыв багато однолюбів. Нещасливі і розчаровані в коханні Діви не шукають розради на стороні, а часто піддаються пияцтву. Кращі партнери – Телець, Козеріг, Скорпіон. Відчувають незбагненну тягу до Водоліїв.

Терези

Це дуже складний знак, який вічно вагається. Постійно шукає досконалості і тому знаходиться у розладі з навколишньою дійсністю. Себе ототожнює з елегантністю та вишуканістю і того ж вимагає від партнерки. Багато Терезів ставляться до своїх коханих, як до красивих творів, тому часто не можуть утримати предмет своєї любові.

Саму любов розглядають дуже абстрактно і втомлюються від фізичного аспекту стосунків з коханою. Набагато більше, ніж фізичне володіння, їх приваблює інтрига, прелюдія кохання – мрії, вечори зі свічками та інші атрибути романтики. Серед чоловіків цього знака великий відсоток гомосеkсуалістів, і вони вважають одностатевий сеkс більш елітарним. Навіть будучи нещасливими в шлюбі, ніколи не розлучаються добровільно. Їх може залишити дружина або відвести більш рішуча партнерка.

Кращі партнери – Водолій, Близнюки. Можуть легко керувати незалежною Стрільцем, самі легко потрапляють під вплив владного і стійкого Лева, а потім всіма силами прагнуть від нього позбавитися.

Скорпіон

Незважаючи на поширену думку про неймовірну сексуальність цього знака, він дуже скромний, ніколи не хизується своїми сексуальними подвигами. Однолюб і всю пристрасть виливає на улюблену жінку, якій щиро відданий. Мовчазний, і ніжних слів від нього не дочекаєшся, але за близьких йому людей буде битися на смерть. Незважаючи на зовнішню стриманість, дуже емоційний, потребує любові, жадає її і бореться за неї.

Скорпіони – чудові коханці, і сеkс не спустошує їх, а відновлює сили. Завжди сексуально привабливі, навіть якщо не дуже гарні. Байдужі до інтер’єру, залицяння і цінують сам акт любові. Кращі партнери – емоційні Раки і ніжні, поступливі Риби. Потрапляють під вплив Діви, яка вміє майстерно ними управляти. Відчуває спопеляючу пристрасть до свого власного знаку і Тельців, які повністю влаштовують Скорпіона в сеkсі.

Стрілець

Чоловіки цього знака везучі, цікаві і дуже товариські. В юності і молодості Стрілець романтичний, пристрасний і горить бажанням випробувати любов у всіх її видах. Стрілець – дуже ідеалістичний знак і в пошуках ідеалу кидається від однієї коханки до іншої і на цьому шляху забуває, що ж він, врешті-решт, шукав. Негативний тип має два-три романи одночасно, призначаючи кожній коханці різні дні тижня.

Позитивний – спрямовує свою потужну сексуальну енергію на творчу діяльність і досягає висот у кар’єрі. Взагалі, після багатьох романів і розлучень, приходить до висновку, що ідеальний шлюб – це той, який дозволяє мати позашлюбні зв’язки.

Кращі партнери – Овен, Лев. Потрапляє під вплив Рака, але в шлюбі нещасливий. Близнюки викликають великий інтерес, але щасливий шлюб можливий тільки в зрілому віці, коли обидва партнери стали мудрішими і серйознішими.

Козеріг

Стриманий і практичний Козеріг – один з найменш сексуальних знаків зодіаку. Відноситься до сеkсу як до дозвільного проведення часу і вважає, що без нього можна обійтися, поки не захочеться обзавестися потомством. Одружується пізно і майже ніколи не розлучається.

В юності з легкістю пригнічує в собі сексуальні бажання і виявляє їх тільки в більш зрілі роки, коли за плечима є все, що потрібно справжньому чоловікові, – кар’єра і гроші. Будемо відверті: Козероги – не найкращі коханці, але можуть компенсувати цей недолік турботою, увагою або цінними подарунками.

Акуратні Козероги люблять складати розклади в сексуальних відносинах, і партнери повинні приймати це. Жінки повинні пам’ятати, що для того, щоб Козеріг розслабився, йому необхідні додаткові стимулятори – наприклад, алкоголь. Воліють непомітних, скромних жінок і як вогню бояться модниць. Кращі партнери – Діва, Телець, Скорпіон. Треба сказати, що Козероги завжди поневолюють Риб.

Водолій

Чоловіки цього знака непостійні і часто здаються іншим незвичайними, дивними, холоднуватими і відстороненими. Водоліїв збуджує все нове і незвичайне, і вони постійно шукають нових, цікавих людей. Їх стимулює різноманітність сексуальних партнерів, але для них це не сексуальна аморальність, а звичайне життя.

Як коханець він унікальний: більше абстрактний, ніж реалістичний, і залишається холодним, незрозумілим навіть при найближчих стосунках. Одружившись, намагається втриматися в рамках пристойності, але зазвичай це ніколи не вдається. Жінки Водоліїв повинні володіти унікальним терпінням, оскільки ніякі маневри не втримають їх обранця. Рідко, але все ж зустрічається і інший тип – відповідальний працівник і зразковий сім’янин.

Кращі партнери – жінки свого знака, а також Терези і Стрілець. Коли Водолії пускаються в черговий загул, вони дуже нерозбірливі і їх влаштує будь-яка жінка.

Риби

Риби – найбільш ексцентричні особистості з усього зодіаку. Це поширюється і на їх романтичні захоплення і сексуальне життя. Риби дуже залежать від людей, з якими вони знаходяться в близьких відносинах. Хитрість у них дивно поєднується з дитячістю, і вони можуть бути легко обмануті. Будучи подвійним знаком Риби рідко бувають одружені один раз, оскільки дуже сексуальні, закохуються і постійно шукають свій ідеал. Вони дуже теплі люди. Люблять піклуватися про близьких і схильні до відносин «раб – господар», причому часто виступають в ролі раба.

Однак, догоджаючи численним коханкам, Риби залишаються невловимими. І ніколи не можна передбачити їх – сьогодні клянуться в любові, а завтра ви можете їх не побачити вже ніколи! Любов для Риб – це фантазія, ілюзія і мрія, в гонитві за нею може пройти все життя. Нещасливі Риби легко спиваються.

Кращі партнери – Рак, Скорпіон. Поневолюються Козерогом і Терезами, а самі плетуть мотузки з царствених Левів.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *