Всього одна нескладна вправа, яка подарує вам гарну талію та позбавить болю в спині — і це не планка

Одна вправа, три ефекти: струнка талія, міцна спина і відсутність болю в спині.

Деякі з нас проводять більшу частину часу сидячи. Це за великим рахунком не наша вина, просто такий сучасний світ. Але це згубно впливає на наше здоров’я, інформує Ukr.Media.

Попрацювавши на сидячій роботі рік-другий, ви почнете помічати, що спина почала боліти, а на талії з’явився “рятувальний круг”. Якщо нічого не робити, це може перетворитися на справжню проблему.

Тому ми пропонуємо вам освоїти одну просту вправу, яка допоможе впоратися відразу з трьома проблемами: болями в спині та попереку, а також рятувальним кругом на талії.

Вправа для живота і талії

Без фізичної активності наш організм стає менш рухливим і починає накопичувати зайвий жирок. Все це тягне за собою серйозні проблеми зі здоров’ям, а тому потрібно робити хоча б легкі вправи. Не забувай про це!

Сьогодні ми пропонуємо вам просту вправу, яким поділилася Tamayo — японський фахівець зі схуднення. Ця вправа на розтяжку, яке допомагає залучати м’язи живота і спини, підтягуючи їх і зміцнюючи. До того ж ця вправа активно впливає на внутрішню поверхню стегна. Чудо, чи не правда!

Нижче буде відео, в якому Tamayo наочно продемонструє виконання вправи для тонкої талії, а поки розберемося в техніці.

Перед виконанням бажано хоч трохи розігрітися, щоб не травмувати м’язи. Після короткої розминки виконувати вправу набагато легше.

  • Отже, вихідне положення стоячи, ноги розставлені широко, носками назовні;
  • Носки та коліна повинні дивитися в одному напрямку;
  • Ноги зігніть в колінах, для рівноваги поставте руки на стегна;
  • Тепер починай виконувати вправу. Спочатку нахиліться вперед, повертаючи праве плече вліво і всередину. При цьому ліве плече йде назад;
  • Ви повинні відчути, як розтягуються м’язи стегон, талії та спини. Затримайся в цьому положенні на 3 секунди, потім поверніться у вихідне положення;
  • Повторіть те саме в іншу сторону;
  • Виконувати рухи потрібно повільно та обережно, відчуваючи натяг всіх м’язів;

Виконайте 2 підходи по 10 разів.

Через пару тижнів регулярного виконання ви помітите, що жирок з талії починає йти, а вже після пари занять відчуєте, як спина і поперек стають рухливими і біль минає. Для всіх, хто веде сидячий спосіб життя, це незамінна вправа.

А ось і відео, в якому ви можете подивитися, як правильно виконується ця вправа.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *