Дівчинка тонула, на допомогу кинувся тільки хлопчик з синдромом Дауна

Справжній герой.

Якщо дитина народилася особливим, це не означає, що він не зможе вирости сильним і шляхетну вдачу. І історія італійського хлопця Валеріо — прямий тому доказ.

Хлопчик народився з синдромом Дауна. Але батьки його вчинили дуже мудро — не стали зациклюватися на його захворюванні, а вирішили розвивати можливості сина.

З 3-річного віку хлопчина став займатися плаванням. Валеріо виявився дуже здібним і досяг величезних успіхів. Він навіть вийшов на рівень учасника Олімпіади!

Але справжню славу хлопцю з синдромом Дауна приніс зовсім інший епізод. Одного разу Валеріо відправився з батьками на відпочинок. На березі все було спокійно, а ось море почало сильно штормити. У цьому місці нерідкі випадки виникнення зворотних течій, особливо коли піднімаються хвилі.

Несподівано Валеріо і його сім’я почули страшні крики. Їм відкрилася страшна картина — в море борсалися дві дівчинки, і хвилі все далі несли їх від берега, позбавляючи сил.

Валеріо і його батько не замислюючись кинулися в вируюче море. Саме здатності Валеріо в плаванні допомогли йому не тільки виплисти з виру, а й витягти потопаючу дівчинку. При цьому він утримував її над водою — вона навіть не захлинулася.

Батько також був гідним прикладом сину і врятував другу дівчинку. Нещасним купальниці було трохи більше 10 років.

Якби не хоробрість батька і сина, дівчатка могли б загинути.

Вчинок Валеріо став прикладом і натхненням для дітей з особливостями розвитку та їх батьків. Молода людина навіть отримав нагороду за відвагу від міністра спорту Італії.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *