Варто знати! Як зупинити серцевий напад впродовж хвилини!

Якщо у когось почався серцевий напад, з’явилася сильна давлчий, пекучий біль за грудиною, що не проходить, тоді потрібно терміново викликати швидку допомогу. Але бувають в житті такі ситуації, що «швидка» не може добратися, та й таблеток немає під рукою. А якщо і є, то вони при інфаркті практично не допомагають.

Доктор Д. Крістофер і доктор Р. Шульц присвятили половину свого життя дослідженню цієї проблеми. І вони прийшли до висновку, що зупинити серцевий напад можна протягом хвилини за допомогою одного продукту. Він повинен бути вдома у кожного!

Як зупинити серцевий напад

Джон Крістофер вже 35 років веде спостереження за впливом кайеского перцю на організм людини. За весь цей час жоден його пацієнт не помер, а, навпаки, стан хворих значно поліпшувався.

Для того щоб зупинити насувається інфаркт, потрібно додати в склянку води одну чайну ложку меленого кайенского перцю. Цей гострий перець містить велику кількість капсаїцину, який діє дратівливо на дихальні шляхи, шкіру і слизові оболонки. Він є знеболюючим і відволікаючим засобом. Даний спосіб підходить, якщо людина знаходиться в свідомості. Якщо вона без свідомості, то можна капнути пару крапель екстракту кайенского перцю під язик.

Крім цього, кайенский перець дуже корисний. У ньому міститься мінімум 25 речовин, які здатні робити благотворний вплив на організм людини. Цей гострий перець медики пропонують використовувати для поліпшення процесів обміну речовин. Він добре впливає на засвоєння корисних мікроелементів і навіть сприяє схудненню.

Спосіб зупинки серцевого нападу, згаданий вище, слід сприймати як акт першої медичної допомоги. Його можна застосовувати тільки в екстрених випадках. Не рятуй хворого сам, якщо є можливість викликати фахівців. Подбай про здоров’я своїх близьких.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *