Дієві поради на випадок, якщо улюблене взуття стало натирати.

Натирати може не тільки нове взуття, а й те, яке вже давно носите і воно стало улюбленим. Причин для такої проблеми багато, але ми розповімо, як з цим боротися.

Використання молотка.

Цим методом користувалися ще наші предки. Але взуття повинно буди із натуральної шкіри. Покладіть черевик проблемною ділянкою на рівну міцну поверхню. Візьміть молоток та декілька разів стукніть по цій частині взуття. Також, щоб не пошкодити шкіру, можете вкрити її звичайною побутовою тканиною.

Чайник.

Цей метод підходить для замшевого взуття. Нагрійте чайник, щоб з носика йшла пара. Візьміть взуття та потримайте проблемною ділянкою над нею 1 хвилину. Місце стане м’яким, перестане натирати і такий метод не завдасть шкоди черевикам.

Капронові слідки.

Наразі капронові слідки не дефіцит, їх можна купити на базарі або в магазині. Вони виготовлені для запобігання утворення мозолів, синців та дискомфорту, при носінні взуття в теплу пору року. Так, як носіння закритого взуття на босі ноги це не гігієнічно, слідки будуть як раз в нагоді.

Силіконові вкладки.

Такі вкладки продаються в магазині взуття або аптеці. Вони містять липкий шар, який добре фіксує їх на внутрішній стороні шкіряного взуття.

Віск.

Візьміть свічку та натріть проблемну ділянку. Проведіть нею декілька разів, щоб утворилася захисна плівка 2 міліметри товщиною. Віск повністю безпечний для шкіри та має пом’якшувальну дію.

Вазелін.

Якщо вже є натертий мозоль, то потрібно змащувати взуття в проблемній ділянці та пошкоджену шкіру вазеліном. Робіть це декілька разів на день, цим зменшите тертя та прискорите загоєння ранки.

Прокладка щоденна.

Є люди, яким натирає взуття з плоскою підошвою. Для пом’якшення устілки, наклейте на неї щоденну прокладку. Це запобігатиме натиранню нових мозолів, а ті, що вже утворилися, не будуть повторно пошкоджуватись та швидко загояться.

Будьте здорові!

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *