Українці пояснили, чому почали дивитися “Дизель шоу” замість “Вечірнього Кварталу”

На Новий рік по телебаченню показували не тільки музичні концерти, а й гумористичні шоу, зокрема програму “Дизель шоу” і “Вечірній Квартал”.

З огляду на перегляди в новорічну ніч рейтинг очолила програма “Дизель шоу”, обігнавши відомий гумористичний концерт “Вечірній Квартал”. У мережі українці пояснили, чому дивилися саме це шоу, а не студію “Квартал 95”.

Так, у Facebook користувачі мережі висловилися, що через вихід Володимира Зеленського зі студії в президенти, істотно знизився рейтинг переглядів цього шоу. Крім того, більшість перестали дивитися “Вечірній Квартал” через політичні переконання.

“Квартал – це зв’язок із президентом. Тому рейтинг падатиме, що б вони не робили”, “Багато хто перестав дивитися через політичні переконання”, “Без Зеленського немає там тієї перчинки, яка була раніше”, “Так квартал люди вже принципово не дивляться”, “Дизель вже давно переміг квартал, який вже себе вичерпав”, – писали в соцмережах українці.

Крім того, у коментарях користувачі мережі уточнили, що “квартал давно злився на політичний тролінг”, а ось “Дизель шоу” поки вдається контролювати почуття міри.

До речі, представники “Дизель Студіо” пояснили, чому вони виграли в рейтингу переглядів шоу в новорічну ніч. Як виявилося, вони побудували шоу виключно на своєму гуморі і патріотично налаштованій частині української естради.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *