Гліцерин — корисні властивості цього засобу, про які мало хто знає.

Плями від ягід вивести зовсім просто, тримайте в гліцерині забруднені місця, а потім прополощіть в підсоленій воді.

Також, гліцерин добре справляється з свіжими плямами від чаю чи кави. Нанесіть на брудну частину одягу гліцерин змішаний з кам’яною сіллю. Пляма повинна знебарвитись, відразу змийте суміш та виперіть в пральній машині.

Гліцерином можна захистити речі від пилу.

Натріть лаковану поверхню меблів та дзеркал гліцерином, пил не сідатиме на меблі.

Він може відновлювати вироби зі шкіри.

Протріть гліцерином шкіряні сумки, рукавички, куртки на стертих місцях. Вони стануть блискучими, а пошкоджені місця не будуть виділятись.

Також, гліцерин нанесений на підлогу надає їй блиск. З’єднайте воду з гліцерином та помийте свій паркет чи ламінат, вони почнуть блищати.

Гліцерин корисний для волосся.

Коли миєте волосся додавайте кожного разу до шампуню небагато гліцерину, воно стане здоровим та слухняним.

Робіть з гліцерином різні маски для волосся.

Гліцерин корисний для рук.

Такі креми можна купити в спеціалізованому магазині чи аптеці. Застосовують їх взимку, для захисту шкіри рук від морозу. Влітку теж можна користуватися кремом з гліцерином при подразненні чи свербежі. Також, можна робити ванночки для рук з додаванням гліцерину у теплу воду.

Гліцерин корисний для обличчя.

Косметична промисловість давно використовує гліцерин у своєму виробництві. Хоч в косметиці з’явилось багато нових компонентів та гліцерин ще ніщо не може замінити, він досі є популярним у цій галузі.

А унікальність його в тому, що він здатен швидко вбрати вологу та утримувати всередині. На обличчі він тримається у вигляді невидимої плівки та допомагає зберігати вологу.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *