Додайте це в свою ранкову каву і попрощайтеся з зайвими кілограмами

В багатьох людей ранок починає саме з чашечки кави.

Цей напій є мегапопулярний, адже деякі люди не уявляють без кави власне життя. Якщо вживати каву в помірній кількості, то можна покращити стан власного здоров’я. Сьогодні ми вам розповімо, як пити каву без цукру й отримати максимум користі.

Зокрема, кофеїн, що міститься в каві, покращує метаболізм та сприяє схудненню. 

Що ж допоможе запустити процес схуднення?

Кориця

Саме цей компонент в поєднанні з кофеїном стимулює обмін речовин та знижує рівень глюкози в крові. Також такий напій містить велику кількість антиоксидантів, що сприяє омолодженню організму. Ще однією позитивною властивістю кави з корицею є те, що такий напій має антибактеріальний ефект та допомагає боротися з інфекціями.

Мед

Мед складається з фруктози і глюкози більш ніж на 60%, 10% займають інші цукру, в той час як частка вітамінів і мінералів чи досягає 4%. Це справжній цукор природного походження, який має лише позитивний вплив на організм.

Мед на відмінну від цукру не вимиває кальцій з організму та не відкладається в жир. Якщо замість цукру вживати мед, то можна позбутися безлічі проблем.

Мед, який містить широкий спектр вітамінів групи В, залізо, магній, фосфор і кальцій, чудово доповнить каву. Саме кофеїн з медом омолоджує організм, через велику кількість антиоксидантів. 

Кокосова олія

На відміну від інших жирів, кокосова олія метаболізується особливим способом. З травного тракту вона направляється відразу в печінку, де трансформується в кетонові тіла або одразу ж перетвориться в необхідну енергію. Саме цей інгредієнт взагалі не відкладається в жири, а лише прискорює обмін речовин.

Як використовувати в каву

Візьміть:

  • 1 ч. ложку кориці
  • 3 чверті склянки кокосової олії
  • половину склянки меду

Змішайте попередньо всі інгредієнти, щоб однорідну суміш, та зберігайте її в герметичній місткості. До звичайної меленої кави потрібно ще додавати 1 ч. л. цього засобу.

Смачного!

Ви часто п’єте каву?

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *