Їжте їх більше, щоб уникнути захворювань печінки – 10 суперпродуктів, які лікують вашу печінку

Їжте їх більше, щоб уникнути захворювань печінки – 10 суперпродуктів, які лікують вашу печінку
Печінка є системою фільтрації організму і може очищати до 1450 мл крові за хвилину. Цей орган також піклується про хімічні речовини в організмі та відповідає за метаболізм ліків.

Цей надзвичайно важливий орган регулює об’єм крові в організмі та виділяє в кишечник жовч, речовину, яка містить відходи з печінки та допомагає в процесі перетравлення жирів.

10 суперпродуктів, які лікують печінку

Імбир

Він має багато переваг для здоров’я, але коли мова йде про печінку, імбир допомагає відновити цей орган, якщо його стан спричинений жовтяницею або закупоркою жовчних шляхів.

Банан

Вони містять олігосахариди, пребіотики, які живлять корисні бактерії в кишечнику. Ця клітковина має роль зниження рівня тригліцеридів у печінці, допомагаючи їй легше відновлюватися.

Солодка картопля

Оскільки батат був насичений крохмалем, його давали мишам, які страждали від підгострих захворювань печінки через алкоголь. Через 7 тижнів результати були вражаюче сприятливими.

Розторопша

Відомий своїми здібностями до загоєння печінки, розторопша має антиоксидантну та антифіброзну дію, що зменшує кількість жиру в печінці.

куркума

Запобігає захворюванням печінки, викликаним надлишком заліза або надлишком алкоголю через блокування жовчі або вплив певних хімічних речовин.

Масло чорного кмину

Він захищає від окислювального стресу, таким чином допомагаючи печінці менше страждати від проблем, спричинених токсинами та хімікатами.

кульбаби

Він має дивовижні лікувальні властивості та є потенційним сечогінним засобом. Він має антиоксидантну дію і може допомогти запобігти метаболічному синдрому, який сприяє захворюванням печінки.

Вітамін Е

Це корисно для недіабетиків, воно запобігає захворюванням печінки, викликаним певними факторами ризику, такими як ожиріння або діабет.

Сирі овочі

Хрестоцвіті овочі, а також цитрусові мають хіміопрофілактичні властивості та корисні для печінки.

печінка

Щоб ваша печінка була здоровою, їжте печінку. Цей орган містить усі інгредієнти, необхідні організму для здоров’я. Рекомендується яловича печінка, вирощена з органічної трави (споживати не більше 2 порцій на тиждень).

Вищевказані продукти можуть допомогти зберегти вашу печінку здоровою, але їх слід їсти в помірних кількостях

Рекомендується звернутися до лікаря, щоб точно з’ясувати причину захворювання печінки і призначити лікування.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *