Досвідчений лікар: «Волоські горіхи молочної стиглості поправлять здоров’я на довгі роки …»

Горіхи – один з найкорисніших продуктів на нашому столі. 

Вони рясніють вітамінами та мікроелементами, попереджають появу і розвиток багатьох хвороб, та й смачні надзвичайно.

У чому ж полягає лікувальна сила горіхів? Розглянемо на прикладі незамінної для здоров’я шістку
най-най корисніших!

Лікування горіхами:

1. Волоський горіх

Настав червень, літо вступило у свої права, а значить, настав час запасатися волоськими горіхами молочної стиглості. З них готують відвари, заготовляють лікувальні настоянки, заварюють чай і варять дуже смачне варення! Тільки потрібно зловити момент: найкорисніші горіхи збирають з середини травня до середини червня.

Молоді горіхи очищають кров і підвищують імунітет, вони багаті вітамінами та мікроелементами. Максимальна кількість аскорбінової кислоти (близько 2 500 мг) міститься в плоді той час, коли зелений горіх настільки м’який, що його можна проткнути голкою.

За вмістом вітаміну С незрілий горіх у 8 разів перевершує чорну смородину і в 50 разів плоди цитрусових. Крім вітаміну С в зелених горіхах виявлені й вітаміни Р, Е, групи B, каротиноїди, а також фітонциди та хінін.

Молоді, зелені волоські горіхи є цінним джерелом натурального йоду, який необхідний для заповнення дефіциту цієї речовини в людському організмі.Застосування настоянок із зелених волоських горіхів допомагає запобігти виникненню хвороб щитоподібної залози, а також появі зобу.

Для підвищення імунітету і нормалізації складу крові слід змішати в рівних частинах прокручені через м’ясорубку зелені плоди горіха і мед, розкласти в сухі банки, настояти в щільно закритому посуді в темному місці один місяць, періодично струшуючи. Приймай по одній чайній ложці 3 рази на день за 30 хвилин до їди.

ового ефекту, тому 20 грамів в день буде цілком достатньо. Їж горіхи та будь здоровий!

Інформація призначена тільки для ознайомлювальних і освітніх цілей і не замінює професійні медичні консультації, діагностику або лікування. Даний матеріал не має науково доведеної лікувальної дії. Завжди консультуйтеся зі своїм лікарем з будь-яких питань, які можуть у вас виникнути про стан здоров’я.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *